Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ma reggel felkeltem viszketett...

Ma reggel felkeltem viszketett a szeméremajkam, megvakartam. Ez lehetséges,?

Figyelt kérdés

mire mentem tusolni a 2xesere ha nem 3x-ára dagadt a szeméremajkam.... miért lehet ez,?

nem sexeltem, nem csípett meg semmi!!!!

páár napja tapasztaltam fehér folyást, és pici szaga volt..... Lehet vi fertőzésem lenne??? hogyan??

kérlek a negatív kommentektől kiméljetek.. eléggé meg vagyok ijedve!!! :(


2016. aug. 13. 11:11
 1/4 anonim ***** válasza:
60%

Igen, nagyon nagy valószínűséggel van egy hüvelyi fertőzésed.

Amit egy nyilvános mosdóban is elkaphatsz, de még el sem kell kapni, ha felborul a hüvelyflóra egyensúlya, amit okozhat pl. immunrendszer gyengülés, antibiotikumos kezelés, stb., akkor túlszaporodnak az amúgy természetesen előforduló kórokozók és ez okozhat fertőzést.

És ha rám hallgatsz, akkor elmész vele orvoshoz és nem magadat kezelgeted.

Ha van otthon esetleg Canesten krém, akkor ha szerencséd van, akkor gombás fertőzésed van, az enyhíteni fogja a tüneteket, de mivel csak úgy magától senki nem mondja meg, hogy pontosan milyen kórokozóról van szó és lehet kevert fertőzés is, így biztosat az orvos fog tudni mondani tenyésztéses vizsgálattal és akkor lesz megfelelő a kezelés is!

2016. aug. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem kell pánikolni, ilyen jellegű fertőzést bárhol össze lehet szedni sajnos. Hétfőn menj el nőgyógyászhoz, ne magadat kezelgesd.
2016. aug. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm :/ :(
2016. aug. 13. 11:56
 4/4 anonim ***** válasza:

Én megpróóbálnám a Canesten kombit -kárt NEM okozol vele- legfeljebb nem segít.

Ha gomba, akkor nagy valószínűséggel elmúlik.

2016. aug. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!