Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális a híg fehér fehér...

Normális a híg fehér fehér folyás vagy valami betegségre utal?

Figyelt kérdés
Gyakran ha futok, érzem, hogy kifolyik egy csepp, amikor ugrálok vagy erőlködök akkor is kijön 1-1 csepp. Nagyon híg és fehér, és elég savas. Kérem olyanok ne írjanak, akik fikázódnak, aki ért hozzá vagy tapasztalt hasonlót, annak a véleményét szívesen fogadom! Köszi!

2016. aug. 14. 10:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Nezesd meg egy nogyogyasszal o tud biztosat mondani. Esetleg ph visszaalito kapszulaval,kremmel probalkozhatsz hazilag.
2016. aug. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem akkor volt ilyen, mikor egy felfázásom nem gyógyult meg teljesen és idült hólyaggyulladásom lett. Más tünetem nem volt, csak ez a folyás, de elmondtam a házidokinak, és ő írt felfázásra való gyógyszert, ami elmulasztotta.
2016. aug. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ha nincs más panaszod, akkor normális


de mivel évente úgyis jársz nőgyógyászhoz, a legközelebbi alkalommal megkérdezed

2016. aug. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!