Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nektek az első menstruációtokn...

Nektek az első menstruációtoknak voltak előjelei? Ha igen, akkor mik?

Figyelt kérdés

2016. aug. 14. 11:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Elotte masfel evig irdatlan mennyisegu feherfolyas. Azon kivul semmi elojele nem volt.
2016. aug. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
egy hónappal előtte egyik napon kis vérfolt és ennyi.
2016. aug. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Fehérfolyás az nekem is volt, illetve konkrétan a menzesz napján iszonyú hisztis voltam, és nagyon fájt a hasam.
2016. aug. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
47%
Szia!Nekem először fehér váladék jött ki a nemiszervemből azután a nemiszervem és a honaaljam szőrösödött.Ezek után már érdemes tampont venni!(Vannak ilyen kisebb tampontartók is.)Utána (nekem)ilyen barnás vér jött ki amire azt hittük hogy be barnáztam.De nem hanem amvadt vér volt (nem tudom hogy kell írni az amvadt szót...)És hát még wc-n ülve csak a normális sárga..Ja és ha jobban szeretnél ezekről a dolgokról ajánlom a Szalay Könyvek Mi történik velem?Című könyv. Remélem bírtam segíteni! :) 11/L
2016. aug. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Alvadtnak írják.
2016. aug. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, jöhetnek még :)
2016. aug. 19. 19:40
 7/8 anonim válasza:
Egy nappal előtte szörnyű hasfájás, és hasmenés.
2016. aug. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Equestian válasza:
Szia én aznap nagyon fáradt voltam még hisztis semmi folyás nem volt.Lefeküdtem pihenni elaludtam és azt álmodtam hogy megjött.Felkeltem odanyúltam semmit nem éreztem úgyhogy vissza feküdtem.Kimentem pisilni és láttam hogy véres a bugyim
2016. szept. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!