Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Első menstruációs sztorik?

Első menstruációs sztorik?

Figyelt kérdés
Van akinek vicces vagy ciki volt?

2016. aug. 11. 12:59
 1/8 anonim ***** válasza:
30%
Hűbazz! Első menstruációs sztorik. Manapság már ünnepséget rendeznek a nagy piros betűs napra, vagy mi?
2016. aug. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%

Jezusom, elso...nagyon surgosen kezeltetned kene a frusztraltsagodat, mert ez mar a "kossunk bele a fube is, hogy miert zold" kategoria -.-"

Nekem 11,5 evesen jott meg, eppen kalandparkban voltunk, ott vettem eszre a mosdoban. Szerencsere csak par csepp jott az elso alkalommal, inkabb a masodik volt durva, ami csak masfel ev mulva jott meg, de akkor brutalerosen.

2016. aug. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Nekem pont táborban jött meg, 14 évesen. Nem volt semmi ciki, volt nálam betét, mert lehetett rá számítani, előtte hónapban volt már pár csepp.
2016. aug. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%

Én azt hiszem 11 körül voltam (franc se tudja, valamiért nem tartottam fontosnak megjegyezni :D ), otthon voltam, csokipudingot ettem. Aztán elkezdett görcsölni a hasam, gondoltam biztos a puding nem esett jól.

Aztán kiderült, hogy a pudingnak semmi baja. Miután anyunak elújságoltam, visszamentem enni :D

2016. aug. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
97%

Nyaralásból hazamenet a buszon, és pont gondolkodtam hogy mitől fájhat a hasam xDD

Aztán otthon vettem észre de kicsit a gatya is át volt már ázva. XDD

2016. aug. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hàt nekem az első semmi extra nem volt, otthon ultem es amikor elmentem wc-re akkor vettem eszre. Viszont a másodiknál nagyon nem szamitottma ra eppen meccsen voltam (khm vizilabdan) es amikor az oltozoben vettem le a furdoruhat akkor vettem eszre, termeszetesen nem vittem magammal se tampont se betetet es egy kb 4 oras ut allt elottem, ugyhogy gyorsan kunyiztam parat.
2016. aug. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

Nekem 12 évesen jött meg először.

Pont Lengyelországban nyaraltam a családdal (és egy olyan fiúval,aki nekem akkoriban nagyon szimpatikus,helyes srác volt).Éjszaka nem tudtam aludni,mert görcsölt a hasam és addig szokatlan fájdalom uralkodott a hasam alján...

Reggel,mikor wc-n vettem észre a véres alsóneműt.

A helyes (évfolyamtársam) anyukájától kellett kérnem.

Elég kínosan éreztem magam...

2016. aug. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
86%

#2 vagyok, milyen jogon vagyok lepontozva???

Azert, mert leirtam a velemenyem azokrol a szanalmas gyokerekrol, akik meg egy teljesen normalis kerdes kiirojat is csak tamadni tudjak?

Vagy nem tetszik a tortenetem???Vazze, a kerdezo azt kerte, irjuk le, hogy tortent. En ezt tettem. Megis mi a franc az, ami leugatando benne?

Ugy latom, kar erre az oldalra jarni, mert akarmit irok, ugyis csak a lehuzas megy.

2016. aug. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!