Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lesz a mellemmel? Mikor nő...

Mi lesz a mellemmel? Mikor nő meg? 18/L

Figyelt kérdés
Itt vagyok 18 éves és egy 13 évesnek nagyobb melle van mint nekem.. nem sokára fogamzásgátlót fogok szedni, az segíthet rajta? Nem bírom már, nagyon kisebbségi érzéseim vannak emiatt és utálom is magam ezért. Mindig azt mondták, hogy jövőre megnő , de még mindig semmi.
2016. aug. 15. 19:50
 1/9 anonim ***** válasza:

én szedtem fogmazásgátlót, és semmit se változtatott rajta. Sőt, volt egy osztálytársam, akinek szintén kicsi melle volt és szedi a tablettát, és neki se nőtt meg tőle.


szóval ettől ne várj csodát. ideje megbarátkoznod magaddal. hidd el nem olyan jó a nagy mell, mert alig lehet melltartót találni.

2016. aug. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem például nem fontos a mell, én fenék párti vagyok. Azzal hogy állsz? :)
2016. aug. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ezt itt találtam a gyakorin. De nincs ezzel semmi baj. Nekem tetszik.

[link]

2016. aug. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nagyon kislányosnak érzem magam emiatt, nem érzem magam nőnek. Fáj látni, ahogy egynagy mellű ri bancot körberepkednek emiatt..
2016. aug. 15. 20:25
 5/9 anonim ***** válasza:
Na most neked olyan pasi kell, aki körberepked egy nőt a nagy csöcsei miatt? Ezen gondolkozz el. Van akinél nem ez a fő szempont.
2016. aug. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Van barátom. Ő is azt mondta jó lenne ha nagyobbak lennének de ezeket is szereti nagyon. Na most ettől nem nyugodtam meg
2016. aug. 15. 21:21
 7/9 anonim ***** válasza:
#3 Oké, de hol a csöcs?
2016. aug. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Mi lesz a mellemmel?"

Honnan tudjuk?


"Mikor nő meg?"

Nyilván már nem fog.

2016. aug. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tegyél már fel arc nélkül fotót a melledről. Mert igy nehéz megitélni hogy mi a bajod.
2016. aug. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!