Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális, hogy emiatt késik?

Normális, hogy emiatt késik?

Figyelt kérdés
3 hete bekellett vennem egy 72 órás tablettát kiszaadt óvszer miatt.Az együttlét után 17 órával sikerült leghamarabb( aznap sajna délután volt házi orvosomnak rendelése.).Hétfön voltam nődokinál, aki ügye megvizsgált, meg rákszűrés, UH vizsgálat.Na mármost, hétfön még nem egész 3 hete volt az az együttlét, ha terhes lennék az már ilyenkor feltünne már az orvosnak?Nem?Semmi tünetem nincs, vérezgete, görcsölök, de ennyi.Ez akkor a gógyszer hatása?

2016. aug. 17. 12:16
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja nem alkalmi a dolog, 3 éve vagyok együtt a párommal, és nem, nem csaltam meg. Van egy kislányom, de nem aktuális a testvér,súlyos betegség miatt a családan., már kaptam gyógyszert csak megkell várnom, amig megjön. Még mielött más is olyan üzenetet irna, hogy nem kell össze-vissza...:@
2016. aug. 17. 12:29
 2/2 anonim ***** válasza:
72 órás tabletta hatalmas hormondózis, okozhat furcsaságokat a menstruációban, késhet, kimaradhat, stb.
2016. aug. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!