Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kapok felmentést? Endometriózi...

Kapok felmentést? Endometriózid. Segítene valaki?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogyan alakult ki, de megtörtént.(Ha számít bulimiás voltam 4-5 évig.)A lényeg, hogy nem jön meg 3 hónapja a menstruációm és UH-n vették észre ezt a "cuccot". Nagyon fáj néha különösen, hajolok, illetve sok mozgástól is néha beszúr. Mennyi lenne az esélye, hogy erre iskolában kapok tesifelmentést? Amúgy se bírom a tesi órát, így még jobban félek.


Előre köszönöm a válaszokat.:) 19/L



2016. aug. 19. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Az endon a mozgás pont segít, javít. Ilyesmivel nem nagyon foglalkoznak a dokik, teljes felmentést 1000% hogy nem adnak, ahhoz az kell hogy ne legyen valamilyen testrészed (kezed, lábad), súlyos gerincferdült csoporttársamnak is: gyógytesi! Nekem tropa térddel is az volt hogy a felsőtest mozoghat! Hosszabb sétától is begyűlt a folyadék az egész térdemen és szivárgott a sípcsontomra ahol ödémák lettek. Gyógytornára kellett heti 2x 2 órát járnom, ez iskola utáni program, utáltam visszajárni és senkit se érdekelt ha emiatt nem tudtam készülni... Esetleg bizonyos dolgok alól lehet ezzel pl hasonfekvés, hajlongás, de csomó papír és orvosi látogatás és a tesitanárok kb sose tartják számon ezt és mindig leszúrják és el kell újra és újra mondani hogy nem csinálhatod (én ezért lettem gyógytesis mert panaszt tettem hogy nem figyel a tanár arra hogy papír van róla hogy nem térdelhetek, erre bevágott egy 1-est anélkül hogy szólt volna, olyan címszó alatt hogy nem csinálom amit kell...)
2016. aug. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Úgy alakult ki, hogy menstruációkor levált méhnyálkahártya nem kifele "jött", hanem "elvándorolt" és letapadt más helyen beleken, petevezetéken. Azt nem mondták az orvosok, hogy el kellene távolítani laparoszkópiával. Szerintem próbálj meg rá felmentést kérni.
2016. aug. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1-es.

Ettól félek én is.


2-es.

Nem mondtak semmit elküldtek terheléses vérvételre. Azt mondták gyógyszert kapok.

2016. aug. 19. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!