Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 22 napja jött meg az első...

22 napja jött meg az első mensi és akkor nem volt piros csak nagyon pici. Egyáltalán nem fáj a hasam csak attol h most izgulok. Most jött meg reggel felkeltem tiszta barna volt. Mikor áll el?

Figyelt kérdés
Elmentem pisilni kitoroltem es piros volt a wc papir es nagyon beparaztam. A kerdesem mikor es h lehet tudni ha mar nincs menstruaciom. Ejjelre beteszek egy betetet es nincs benn semmi akkor mar elallt vagy mi?? Anyunak nem merem elmondani mert en nagyon felek tole ( nem anyatol hanem a mensitol) Kérlek gyorsan

2016. júl. 27. 15:13
 1/10 anonim ***** válasza:
El kell keserítselek, a normális menstruáció 2-től 10 napig tart. Szóval azért mert reggel volt valami, aztán semmi, az nem jelent semmit. Gyakorlatilag most indul be a dolog. Csak lassan. Szóval irány anyu, és mond meg neki vigyen el a boltba és vegyetek betétet, mert mától kb 10 napig véres lesz a bugyid, meg ha nem raksz be semmit akkor minden más is. Nem fogja leharapni a fejed, hiszen már ő is menstruál, különben te se lennél. A menstruációtól meg nem félni kell, hanem elviselni. Majd 6-10 nap múlva eláll.
2016. júl. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Jah...es nincs honajszorzetem!! De nuni mar nagyon regota van
2016. júl. 27. 15:22
 3/10 anonim ***** válasza:

Beszélj anyukáddal.


Az elején még lehet összevissza, gyengébb napokon meg gyakori, hogy este nincs semmi, majd felkelsz, függőlegesbe helyezed magad, mozogsz egy kicsit és kijön ami este bentragadt.

2016. júl. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen...elegge izgulok es felek..mert soha nem gondoltam bele ebbe
2016. júl. 27. 15:23
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem gyakran volt úgy hogy 3 nap után fél nap szünet, aztán megint erősen még 2-3 nap.
2016. júl. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Átáztam és most már görcsöl a hasam.. egyebkent van rajtam betét a tampont meg nemtudom h hogyan kell "betenni". Es miert baj hogy ha mensizek es furdok. Mert sokan mondjak h akkor nem szabad meg ilyenek
2016. júl. 27. 16:07
 7/10 anonim ***** válasza:

Menstruaciokor jobb a zuhany, a meleg viz felerositi a verzest

Tampont szerintem meg raersz hasznalni, tapasztald ki a verzesed erosseget

2016. júl. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
En standra gondoltam de koszi...ha viszont furdok(strandon) es nemtudom h megjott-e akkor lesz vmi??
2016. júl. 27. 16:48
 9/10 anonim ***** válasza:

Hogyne lenne, szép piros lesz körülötted a víz és undorodva fognak hazazavarni.


BESZÉLJ ANYUKÁDDAL! Minden kérdésedre választ fogsz tőle kapni!

2016. júl. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Strandon ha megvan akkor legfeljebb tamponnal furodhetsz, de egyesek szerint ugy is veszelyes lehet (fertozesek stb). De mindenkeppen beszelj anyuddal! Nagylevego, es elmondod neki hogy mi a szitu. Csak segiteni fud a helyzeteden, be kell latnod, rosszabb nem lehet. Kicsit kinos lesz de nehany perc az egesz es sokkal okosabb leszel ilyen teren.
2016. júl. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!