Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » S. O. S. Még jöhetett az...

S. O. S. Még jöhetett az első? 11 én egy nagy barna folt a bugyimon, has fájás, szédülés ingerlékenység.12. én is ez volt csak már sárgább volt a ez így tartott 14. ig? Ez már az volt?

Figyelt kérdés

Ez már az volt?ja és voltak előjelei ,hogy fájt a hasam,a derekam még ilyenek..most még fáj a hasam egy picit de már jobb ja és elöttetek pár hónappal nagyon néha néha volt egy pár vér is ..az mi volt?ha 11 én jött még akkor szeptemberben kb. Mikor?

Ez az


2016. aug. 17. 21:12
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja am 13 vagyok
2016. aug. 17. 21:12
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehetséges hogy az volt. Amugy nem biztos hogy szeptemberben meg fog jönni ha ez volt az első. Ilyenkor még ki szoktak maradni hónapok. Mivel még be kell álljon aztán majd minden hónapban lesz.
2016. aug. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amugy ezt anyukádnak kellett volna elmond,megkérdezd.
2016. aug. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen !Anya tudja..am fehérfolyásomom 1,5 éve van a mellem még két éve hogy nô szeptemberben..
2016. aug. 17. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!