Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nemi herpesz mennyi idő alatt...

Nemi herpesz mennyi idő alatt múlik el? Vagy hogy ne fájjon?

Figyelt kérdés
Már 5 napja nemi herpesszel szenvedek. Voltam vele orvosnál és ott a telviran krémet mondta hogy használjak. Mennyi idő alatt múlik el? Vagy mennyi idő alatt múlik el a fájdalom? (legelső nemi herpeszem) Már annyira fáj hogy csak háton tudok aludni?amit utálok..:( de muszáj sajnos.. Ülni alig bírok meg menni is. Szóval segítségetek szeretném kérni ez ügyben..:( Előre is köszönöm!
2016. aug. 20. 12:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Minden herpesz vírusra lizin -t kell szedni .
2016. aug. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kb 2-3 hét, HA nem fertőzöd felül állandóan.

Gondolom azzal tisztában vagy, hogy amíg el nem múlik addig semmi szex, és recska sincs!

Ajánlom a tejfölös lemosó borogatást, a lizin fogyasztását fokozott C vitaminnal, a hintőporozást ha már múlnak a hólyagok, és a fehérneműid teljes megújítását, plusz a végbélnyílásodra canestent.

Próbálj rengeteg savanyú gyümölcsöt enni, és a csípős ételeket se vesd meg!

Ezek csökkentik a véredben a vírusok számát.

2016. aug. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Koszonom! :)

Es 2-3 hetig mindig ennyire fog fajni?:/

2016. aug. 20. 12:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Kezdjél el szedni lizin-C kapszulát,az első héten napi 8-at bevehetsz. A lizin egy eszenciális aminósav amit a szervezet nem képes előállítani, herpesz-stop hatása van. Már a bevételt követő napon megszüntetheti az égő érzést.
2016. aug. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Biztos lesz még, aki idetéved, úgyhogy leírom a tapasztalatom, hátha segít valakinek. Nekem odalent jött ki a herpesz, de nem a genitális herpesz vírus, hanem az a fajta, ami az emberek száján szokott kijönni, ezt vérvétel alapján tudtam meg. (Még szűz voltam, amikor kijött először) Borzasztóan fájt minden, a járás, a fürdés, alig tudtam pisilni, sírás volt folyamatosan. Nekem fel is volt dagadva odalent minden. Több nőgyógyásznál voltam, végül kaptam telviran krémet és telviran gyógyszert, plusz a dagadásra kaptam travocort krémet(amit kimondottan nem lehet herpesz esetén használni, de! nekem azután kezdett javulni, hogy használtam). Kb a 4-5. nap lett olyan szinten tűrhető a dolog, hogy rendesen tudjak pisilni és fürdeni. Azóta folyamatosan előjön, szinte minden hónapban, úgyhogy akkor mindig újra gyógyszer&krém. Sokkal kevésbé fáj, mint első alkalommal, de ígyis borzasztóan kellemetlen. Nemrég isoprinosinet írt fel a nőgyógyászom, azt fogok elkezdeni szedni kúraszerűen, hátha attól nem jön ki ennyire gyakran, ha lehet, akkor évekig.
2018. máj. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Utolso, milyen orvosnal voltal ahol kimutatta a vervetel?

En nogyogyinal voltam, kenetet se vett semmi, ranezett csak, es nem tudja mi ez de azt allitja valoszinuleg genitalis herpesz. Kenem zovirax duoval meg szedek vmi virusellenes gyogyszert

2018. okt. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!