Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pattanás vagy herpesz a külső...

Pattanás vagy herpesz a külső szeméremajkamon?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 18 éves lány vagyok és a külső szeméremajkamon van egy borsó nagyságú duzzanat. A tenap vettem észre, mára már egy kicsit fehéres színe van. Ha hozzáérek fáj. Ezen kívül a másik oldalt a szeméremajak alatt is van egy hasonló bár sokkal kisebb, alig érzem és nincs színelváltozása. Régebben volt pattanásom már ott lent, de az nem volt ekkora nagy. Attól tartok herpesz, élek nemi életet. Másfél éves párkapcsolatom van de ebben a másfél évben még nem fordult elő hasonló. Lehetséges, hogy a párom megcsalt és úgy szedhettem össze a herpeszt?

Tudom, hogy látatlanban senki nem tud biztosat mondani, de keddig sajnos nem tudok orvoshoz fordulni és eléggé meg vagyok ijedve. Köszönöm előre is a válaszokat!



2016. aug. 6. 14:19
 1/2 anonim válasza:
Szia! Én azt hiszem 12 éves lehettem, amikor nekem volt rajta pattanás. Aloe vera géllel kenegettem, és elmúlt. Ha 3-4 napon belül, nem múlik el, fordulj orvorshoz! Azt meg, hogy a barátod megcsal-e, szerintem másból is le tudod szűrni. Pl. ellenséges veled, sose mentek fel hozzá, mimdig nálatok vagytok, stb.
2016. aug. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez akar lehet szemolcs is egy jo kis hpv-tol
2016. aug. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!