Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lanyok sos! Tobbi lent?

Lanyok sos! Tobbi lent?

Figyelt kérdés
Viszket a puncim , nem reg tusfurdovel mostam meg lent es azota viszket, jart mar igy valaki? Es ha igen mentetek dokihoz vele?
2016. aug. 20. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem kell mindenért azonnal dokihoz rohangálni.

Menj, fürödj meg mégegyszer, de valami más Szappannal

2016. aug. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet allergia a tusfürdőre. Próbálj meg mással megmosakodni, ha az is csípi, akkor lehet fertőzés is, ami csinált egy kisebb gyulladást és akkor minden, ami olyan anyagot tartalmaz, mint a tusfürdő pl., akkor az csípheti a gyulladt területet.

Ha hétfőig nem múlik, esetleg más panasz is lesz, akkor érdemes elmenni orvoshoz.

2016. aug. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem varjal, ne vakard, es el kene muljon (ha megsem, akkor esetleg doki)

Amugy azt javaslom, hogy ha ilyen erzekeny, akkor ne mosd tusfurdovel ott, csak sima vizzel (en is igy szoktam, es nem erzem magam ettol apolatlanabbnak). Ha szukseget erzed, minden wc-zes utan megmoshatod vizzel a tisztan tartas erdekeben.

Vagy vannak ilyen bio szappanok, meg hazilag keszitettek, amikben nincs vegyszer, ezert az biztos nem irritalja

2016. aug. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Inkább intim lemosóval kellene mosni. Ha az nincs otthon: mosd meg tiszta vízzel. Én törlőkendőtől éreztem ugyan nem viszketést ,de irritációt ,égő érzést. Szerintem nem lesz szükség dokira. Csak a tusfürdő irritál. nyugi.
2016. aug. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hallottam már extrém dolgokat szóval muszáj megkérdeznem: ugye nem nyúltál magadba szappanos kézzel?


A hüvelynek belső tisztításra nincs szüksége, csak a külső szeméremtestről kell eltávolítani a szennyeződést.


Ha új fajta szappant használtál akkor a későbbiekben hanyagold. A hüvelynyílásnál pedig bánj csínján a szappannal. Elég ha a kis és nagyajkakat tisztítod vele.

2016. aug. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!