Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Erös menstruációs görcsök....

Erös menstruációs görcsök. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Nekem nem szokott ennyire fajni, max annyira , hogy beveszek 2 nospát + melegvizes palack, aztán elalszom és elmúlik a fájdalom. De ma amikor megjött elkezdte és. 20 orakor vettem be 2 nospát + melegvizes palack és nem enyhült. 23:30kor vettem be cataflan v-t , odatettem megint melegvizes palackot és még mindig iszonyat görcsöl, pedig 0:50 van. Mit tehetnék még?

2016. aug. 21. 00:49
 1/6 anonim ***** válasza:
16%
Algoflex forte + 2 nospa, ez a kombó nagyon jó. Vagy ha nincs Algoflex, akkor egyéb ibuprofen hatóanyagú fájdalomcsillapító. Dokival írathatsz fel Appranaxot, az sem rossz. Egyébként hanyatt fekvés, mély légzés, forró fürdő, figyelemelterelés.
2016. aug. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 lencsefőzelék ***** válasza:
75%

Szokj le a cukorról.

Idézet William Dufty: Cukor blues c. könyvéből:


"A La Vie Claire című magazinban írta Dr. Victor Lorenc:


Nőknél a cukor menstruációs fájdalmakat okoz. Itt van például Sophie Z esete, aki mintegy 100 gramm ipari cukrot fogyasztott el naponta. Harmincéves korára a menstruációja rendkívül fájdalmassá vált. A panaszok azonban teljesen elmúltak, amikor 1911-ben felhagyott ennek a „gyilkos anyagnak” a fogyasztásával.

Azóta számtalan hasonló esetet figyelhettünk meg. Ezt a tényt ismerni kéne és el kellene terjeszteni külföldön is olyan embereknek, akik nőkkel dolgoznak. A cukorabsztinencia megszabadítja a nőket az úgynevezett „természetes gyengeségtől”, azaz attól az idegességtől és munkaképtelenségtől, amely gyakran a fájdalmas menstruáció következménye."

2016. aug. 22. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Cukrot nem nagyon szoktam fogyasztani, max ha olyan olyan ételt vagy italt iszom, de inkabb édesitöszeres vagyok. :)
2016. aug. 22. 04:30
 4/6 lencsefőzelék ***** válasza:
100%
A mesterséges édesítőszerek még rosszabbak, azok gyorsabban ölnek, mint a cukor. Pl. az aszpartám, aceszulfám-K, nátrium-ciklamát. Én egyedül a sztíviában (steviában) bízom, az természetes. Bár legutóbb vettem agavé-szirupot is, de azt még nem próbáltam.
2016. aug. 24. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Huxol is jó természetes édesítő, mert taumatin alapú, ami egy afrikai cserjéből kinyert nedű.
2016. aug. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot . :)
2016. aug. 25. 06:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!