Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációs görcsökre használ...

Menstruációs görcsökre használ az 50 mg-os Flector por, és mitől lehet ez? Tovább lent: -->

Figyelt kérdés
Az előbb megittam egyet, eszméletlen nehéz volt leküzdeni, de nagy nehezen sikerült.. Lényeg a lényeg. Nemrégóta menstruálok, kb 3 hónapja.. Idáig egyszer sem görcsöltem, és nem is volt olyan sok, de azért mennyiség meg volt.. Most eszméletlen görcseim vannak, tömérdek mennyiségű vérrel.. Napi 6-7 vastagabb betét elfogy meg este fele 2-3 vékony.. A görcsökkel nem tudok mit kezdeni, nem tudok aludni, egyszerűen mindentől hányingerem van.. A vérmennyiség meg nem tudom mi a normális. Későn érő típus vagy.. 15 évesen jött meg... Nem tudom lehet e köze hozzá.. Kérlek segítsetek! :(

2016. aug. 21. 14:49
 1/4 Andizsuzsi ***** válasza:
0%

Igen, a Flector hatásos lehet.

Az általad leírtak normálisak, ha beáll a menstruáció, talán enyhülnek a tünetek, bár ez egyénileg nagyon változó.

2016. aug. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Ramcsuka válasza:
0%
Gyomber tea. Memosod, Meg hámozod a gyömbért, és kiskanálnyi lereszelsz sajtreszelon bele teszed egy csészébe, teszel rá forró vizet.lefedettség 10 percig.kicsit furcsa ízű.de tegyél hozam mézet meg egy kis citrom lét.
2016. aug. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2016. aug. 21. 20:49
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Nekem is ilyen volt amíg nem szedtem fogamzásgátlót. Van aki egyszerűen ilyen alkat. Egy kivizsgálásra érdemes elmenni azért, bár engem anno 3 doki is azzal küldött el, hogy majd ha idősebb leszek enyhül, illetve majd szülés után...a nagy vérveszteség miatt vasat szedek a mai napig ilyenkor.

A flectort illetőleg nekem nem hatott. Baleset után gerincsérülésre kaptam, arra jó volt de amikor megjött, ugyanúgy fájt, arra külön vettem be gyógyszert. Mondjuk nekem alapból a cataflam is kevés volt, apranaxot vettem be ha már állni sem bírtam. Gyógyteából a citromfűt és orbáncfűt tudom ajánlani, de nem használ azonnal, csak ha már egy ideje iszod amikor megjön.

2016. aug. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!