Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon erős a vérzésem. Mit...

Nagyon erős a vérzésem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
28-35nap között majdnem mindig(ált a 30.napon jön meg)6-7 napos abból 3-4 nagyon-nagyon erős (nem tudok emiatt sehova menni) a maradék 3 nap meg olyan normális az utolsó 1 pedig alig van...ha leülök a wc-re rögtön egy csomó vér jön belőlem (benne ilyen csomók azok mik?)légyszi segítsetek
2016. aug. 21. 19:34
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és 13 éves vagyok és novemberben lesz 2 éve, hogy megvan
2016. aug. 21. 19:39
 2/7 anonim válasza:
Nekem is nagyon erőd volt és sokáig tartott az elején. Lehet helyre jön. Ezzel sokat nem tudsz kezdeni. Mindenkinél más a vérzés.
2016. aug. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi mennyi idő alatt gyengült mármint hány év alatt?
2016. aug. 22. 14:59
 4/7 anonim válasza:
Hát nekem 13 évesen volt az első vérzésem, őszinte leszek, beletelt pár év. Amikor 15-16 voltam olyan erős görcseim voltak hogy hánytam mielőtt megjött. De már elmúlt. Nem tudom nálad ez hogy lesz, légy türelmes. Ha nem fáj olyan nagyon vagy az átlagostól nem ér el a ciklusod, a vérzésed pedig nem tart tovább 1 hétnél, semmi gond nincs. Nekem úgy szokott lenni, hogy 3 napig nagyon erős, utána pedig inkább pecsételő. Ez nem általánosítható..
2016. aug. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Semmi előjele nins nekem soha nem fáj a hasam és inkább 6 napos
2016. aug. 22. 20:17
 6/7 anonim válasza:
Nem hiszem hogy ez baj lenne. Változni fog, ne aggódj.
2016. aug. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi
2016. aug. 23. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!