Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a véleményetek a Libresse...

Mi a véleményetek a Libresse betétekről?

Figyelt kérdés

Még nem igazán vagyok jártas a témában, és még csak Alwayst használtam, de annak néha nagyon idegesít a hangja. Szeretném kipróbálni a Libresse-t, de nem tudom, megéri-e. Szerintetek melyik a legjobb a Libresse-ből, vagy nektek melyik vált be?

(Néhány helyen azt olvastam, hogy kicsi a nedvszívó képessége, és könnyen átázik. Igaz ez?)

Előre is köszönöm a válaszokat, bár tudom, kicsit sok kérdést tettem fel egyszerre. :D



2016. aug. 21. 22:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Libresse a leginkább testhezálló. Az Always mindig félrecsúszott, kényelmetlen volt stb. A natural care volt eddig a kedvencem, de mostanában a normal wing és az ultra thin verziókat is szoktam venni.
2016. aug. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én szerettem, bár kicsit nagyok voltak nekem (alacsony, vékony vagyok) de balesetem sose volt velük amúgy! Az igaz hogy inkább közepesen erős vérzésig jók, tehát éjszakára Always éjszakait használtam inkább, plusz moziba is. De nem volt hangjuk és akcióban megéri kipróbálni főleg hogy most a nagy csomaghoz fémdoboz van.
2016. aug. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, azt elfelejtettem mondani, hogy éjszakára én is gyakran inkább éjszakait használok más márkából. A fémdobozok viszont szuperek :).
2016. aug. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én a Libresse Ultra Thin betétet szoktam használni.

Júniusba ugyanezt megvettem, de akkor láttam az Aloe Vera & Kamilla illatrú változatát, amit ki is próbáltam.

Jó illata van és cseppet sem engedi át a nedvességet, szóval nagyon megbízható. :)


16/L

2016. aug. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
*illatú változatát
2016. aug. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2016. aug. 21. 23:29
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tul eros a verzesed, vagy nem olyan, mint nekem hogy hatrahajlo mehem van es csak allva folyik ki, ergo ules, fekves alatt osszegyulik es egyszerre omlik ki, akkor jo

Nekem sajnos nem szivja be eleg gyorsan, lefolyt rola...

2016. aug. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont a Libresse szokott elcsúszni, ezért csak a gyengébb vérzésű napokon használom. Inkább Always párti vagyok, az sosem mozdul el, bár tényleg zavaró a hangja.
2016. okt. 11. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Sipos Dóra Réka válasza:
100%
Szia kedves kérdező.Én 2 éve menstruálok.2 napig használltam Libbres-t.Bár az van ráírva a csomagra hogy 6 csepp.De valójában nem annyit szív fel.Én eü-ből és tisztasági betétből is az Alwayst ajánlom.Ha tampon tanáca kellene akkor a rossamnba kapható Tampax-ot használom.Illetve ha még más márkájú betét mert nem szimpi az Always akkor én a Crystal Anion-os betéte is nagyob jó nedszivóképességű és olcsóbb mint az Always
2017. ápr. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer egy hétig Libresse-t kellett használnom mert nem volt Always, és minden nap átáztam az elején... Élvezet..

Nem szív rendesen ha nagyon megvan. Én max. a menstruáció végére ajánlom ha erős a vérzésed.

2017. jún. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!