Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Közti vérzésem van, és feszül...

Közti vérzésem van, és feszül a hasam. Mire utalhat ez? Az esetleges terhességet kimutatná már a teszt?

Figyelt kérdés
7 napja van pecsételő vérzésem (közti vérzés volt) az elején kávézacc-szerű volt. A hasam egyfolytában feszül. A vérzésem nem maradt még el egyszer sem, most még van egy hét amíg elvileg megjön. A másik tünetem, hogy folyton fáradt vagyok és hamar leesik a vérnyomásom, ami eddig nem volt rám jellemző. Elvileg terhes nem lehetek de szeretném kizárni a lehetőséget.
2016. aug. 22. 00:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Hat proba szerencse. De elvileg az elmaradt mensi napjan szoktak javasolni a tesztelest. De en megnezetnem magam nogyogyasszal a kozti verzes miatt foleg ,hogy mar egy hete tart.
2016. aug. 22. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Voltam, azt mondta szerinte nem vagyok terhes de nem vizsgált meg olyan alaposan. Lehetnek ilyen tüneteim ha tudom, legutoljára 2 hete volt vérzésem? Ez elég korai volna, nem?
2016. aug. 22. 07:29
 3/3 A kérdező kommentje:
Most lett meg a vérképem, magas az RDW szintem
2016. aug. 22. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!