Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a terhességi teszten nem...

Ha a terhességi teszten nem erősödik a csík az utalhat missed ab-re?

Figyelt kérdés
Párnaponként elvégzett teszteken.

2016. júl. 2. 11:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
mindig ugyanazt a fajtát veszed? Próbáltál mást? Lehet, hogy amit veszel, az mindig ilyen halványat mutat.
2016. júl. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Az otthoni tesztek nem alkalmasak arra, hogy a hcg mennyiségét is kimutassàk.

A két csik, az pozitív, és kész.

Ha gyanús neked, hogy baj van, menj el orvoshoz. A vérből végzett hcg teszt már mutatja az emelkedést, vagy éppen a csökkenést.

Ne aggódj,attól is lehet a teszt halványabb, hogy a vizelet nem volt olyan koncentrált.

2016. júl. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
50%
A tergessegi tesztek nem mennyiseg kimutatasara , hanem A TERHESSEG KIMUTATASARA VAN. Es ha meg pontosabb akarok lenni, akkor a HcG jelenlétének kimutatásâra!
2016. júl. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, de másnál láttam, hogy erősödött a csík, ahogy folyamatosan teszteltek.
2016. júl. 2. 19:53
 5/19 anonim ***** válasza:
Vkinek erosodik vkinek nem. Nemrèg ota divat ez ... :S
2016. júl. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

#2 vagyok

Semmi értelme tesztelgetni ennyit. Ha pozitív, akkor terhes vagy. Ha kb 6 hetes leszel, menj orvoshoz, ott majd megnézik, minden rendben van-e.

Annyi mindenen lehet és kell is aggódni a 9 hónap alatt. Azon legalább ne paràzz, amin felesleges! Életed egyik legszebb időszaka ez, ne tedd ilyenekkel tönkre.

Három gyerekem van, vetélésem is volt. Tudom, miről beszélek.

Gratulálok a babàhoz, boldog babaváràst!

2016. júl. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Legjobb baratnom poenbol tesztelt 20hetes terhes es nagyon halvany pozi a tesztje. :X pont azon a napon. Volt dokinal minden rendben a kicsivel. :)
2016. júl. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Pontosan azért teszteltem újra, mert nem vagyok biztos benne, hogy pozitív. Annyira halvány a csík, hogy képen nem is látszik. ezért két nap múlva teszteltem, és ugyan olyan halvany volt, mint az azelőtti. (Egy hete nem jött meg).
2016. júl. 3. 09:32
 9/19 anonim ***** válasza:

kedves kérdező !


erősödött azóta a csíkod ???

2016. júl. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nem erősödött. Sőt két negatívat teszteltem azóta. Nem értem. Lehet az első fajta teszt, amit csináltam így volt megcsínálva, hogy halványan ott legyen a második csík. Szemétség! Kétszer is pozitiv jött ki. Azután másik fajtával kettő lett negatív. Mindkettő ugyanolyan érzékenységű.
2016. júl. 8. 16:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!