Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szülés után általában mennyire...

Szülés után általában mennyire változik a punci formája, állaga, viselkedése?

Figyelt kérdés
Akin gátvágást végeznek, azzal szokták nyugtatni, hogy ezt mindenkinek csinálják. Tényleg így van? Utólag az hogy néz ki? Mennyire van hatással a nemi életre (hosszabb távon persze)?

2016. aug. 23. 08:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Mindenkinél más.

- van, aki jófomrán 6. hét után meg sem érzi - max. első alkalom fáj

- van, akinél még hónapok után is minden szex fájdalmas

- gátvágást általában! csinálnak, de nem mindenkinek, van aki anélkül szül - ha jó a gátvédelem, akkor szuper, ha nem, akkor szrrá reped

- a gátsebtől egy pár napig, hétig kényelmetlen ülni - de hát akkor még úgysem szexelhetsz

2016. aug. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A gátvágáshoz: és utólag, ha már begyógyul, akkor hogy néz az ki? Mennyire látszik, érződik?
2016. aug. 23. 09:14
 3/5 anonim ***** válasza:

Mérete és az orvos is függővé teszi. Normális esetben egy kis metszés, és szépen begyógyul.

Ha szétreped, az csúnya, mert nincs éles sebszél, hanem szakad...

2016. aug. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az első baba után észre se lehetett venni, hogy szültem. A 6 hetes kontrolon azt kérdezte a doki, hogy egyáltalán végeztek gátmetszést, mert semmi nyoma nincs. Nyomtalanul gyógyult, a punci formája sem változott. A szex is olyan volt mint régen.

De!!!! A második babánál -1 éve- a gátmetszés a mai napig látható, ha megnyomom a gát környékét még most is érzékeny, és a szex sem a régi, feszül. A kisajkaim pedig mintha meg lennének ereszkedve, úgy néz ki a puncim, mint a saláta. A gátmetszés helyén pedig mintha véknyabb lenne a bőr.

2016. aug. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Salata :DDDDDD ez jo!!! Van akinek alapbol salata nunija van xD.. engem is vagtak!! :/ eleg sokaig vart utana a szuleszno!!... nem tudom masnak doki cainalta-e.. nekem a szuleszno,kb 20 percig varrhatott,de kozbe mondta h nem repedtem,es h szepen be fog gyogyulni... kis intim torna es kesz.m bar oda nek jartam! Es nagyon nem nezegettem a nunimat.. se elotte se most.. nekem ugyanolyannak tunik! Bar a metszes szules utan iszonyatosan fajt nem tudtam ulni se
2016. aug. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!