Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sárga folyás? Mit tehetnék?

Sárga folyás? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Januárban szültem, azóta áll fenn ez a probléma, mióta a gyermekágyi vérzésem elmúlt. Nagyon sok sárga folyásom van, ami nem múlik, tisztasági betétet használok napi legalább 4 db-ot, mert átázok. Nagyon kellemetlen , mert folyamatosan nedvesnek értem magam. Nőgyógyásznál voltam, első alkalommal bóraxos kúp kúrát írt fel, nem enyhűlt; második alkalommal pedig Gyno-pevaryl kúpot. Ez fejeztem be most, de ennek sem látom a hatását. A tünet egyébként ennyi, nagyon sok sötétsárga folyás. Nincs viszketés.

Mindig normális fehér folyásom volt, gyanítom a szülés miatt borult fel a dolog, valaki járt már így szülés után esetleg?



2016. aug. 23. 13:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Biztos valami fertőzést kaptál a kórházban szerintem. Milyen a nőgyógyász, komoly? Mert ha nem az, keress egy magánrendelést és tenyésszék ki belőle a kórokozót, akármi is az. Ehhez is visszamehetsz elmondani, hogy semmi változás, vajon most mit fog mondani vagy írni?
2016. aug. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!