Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől fájhat menstuáció alatt...

Mitől fájhat menstuáció alatt a petefészkem?

Figyelt kérdés
Több mint 1 éve szedek fogamzasgatlot azóta ugye rendszeres a menstruációm. Vasárnap jött meg,nekem nem szokott nagyon nagy fájdalmakkal járni ahogy most sem. Csupán kibirhato fájdalmat szoktam érezni az alhasamban és a hátamban de ez megszokott viszont ma elkezdett nagyon fájdalmasan sokszor szúrni,fájni a bal petefészkem,van hogy kicsit jobb,abbahagyja aztan megint érzem,nekem ilyen sosem volt és eléggé megijeszt. Azért is furcsa mert menstruáció alatt ilyen fájdalomrol azon a ponton sehol sem irnak. Vajon mitől lehet?

2016. aug. 23. 22:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Én sem tapasztaltam még soha ilyet, és nem ismertem lehetséges mensi-mellékhatásként. Nem tudom, hogy a tablettához lenne-e köze, vagy attól független dolog, de szeritnem amint tudod, keresd fel a nőgyógyászod.
2016. aug. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem és a barátnőmnek szokott ilyen jellegű fájdalma lenni mensi alatt. De mivel neked eddig nem volt jellemző inkább nézesd meg magad,nehogy ciszta legyen.
2016. aug. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem is ez volt a tünetem, hogy menstruációnál fokozódott a fájdalom és én endometriózisra, cisztára, vagy gyulladásra gyanakodtam. utóbbi igazolódott be. nekem még csak nem is fájt nagyon, csak "kibírhatóan", mégis minden belül gyulladásban volt. mindenképp mutasd meg dokinak
2016. aug. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!