Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem jött meg rendesen?

Miért nem jött meg rendesen?

Figyelt kérdés
Nem jött meg rendesen a menstruációm, csak pár csepp volt és ennyi. Miért? Azt még tudni kell, hogy koplaltam, ennek lehet valami köze hozzá? Koplalásba értem: 2 napig nem ettem, utána pedig mindennap egyszer-kétszer ettem, ezt kb. egy hétig csináltam. (Tudom hülyeség volt) Most nagyon aggódom!

2016. aug. 23. 22:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem vagyok orvos, de diploma nélkül ki merem jelenteni, hogy a koplalás miatt maradt el a menstruációd, mivel sok anorexiás vagy bulimiás betegnél szűnik meg teljesen a havi ciklus. Annyira megijesztetted a tested ezzel, hogy elkezdte leállítani az alapvető létfenntartáson kívüli tényezőket, mint pl. a szaporodástért felelős menstruációt.


Mielőtt nagyon megijednél, ha normálisan eszel (napi 5 étkezés, minimum 1600 kalória - ez NEM sok, ha gonolod írj privátot és tudok ebben is tanácsot adni) akkor következő hónapban szerintem normálisan meg kell, hogy jöjjön. De ezt vedd egy jó leckének, hogy a testeddel nem lehet csak úgy szórakozni, akármilyen okod is volt a koplalásra, mert balul sül el a dolog.


Ha nem élsz nemi életet, nem hinném, hogy komoly okod lenne az aggodalomra, de remélem megijesztett ez annyira, hogy soha többet eszedbe se jusson ilyen.

2016. aug. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!