Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 44x35mms petefeszek cisztam...

44x35mms petefeszek cisztam van. Ez mennyire szamit nagynak?

Figyelt kérdés

Sziaszok!

10 napja gorcsolok. Nogyogy.nal kb ket hete voltam mondta lat egy kis cisztat de nem veszes. Ma az UHon a doktorno 44x35mms cisztat latott. Ettol gorcsolok.

A nogyogyomhoz nem szivesen mennek vissza, az illetekes korhaz nem veszi fel. MennYire kene megsurgetni a vizsgalatokat? Nagynak minosul? Koszonom


2016. aug. 24. 11:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem közepesnek számít, nekem most nagyobb van, és mivel nem okoz problémát, nem piszkálják. Az a baj, hogy te görcsölsz. Nem akarlak beparáztatni, de sürgősen keress egy másik dokit akkor, ha a régihez nem akarsz visszamenni, mert ez rohadt gyorsan tud súlyosbodni.

Egyébként próbáld meg a cickafark teát, engem már műtöttek régebben, és mikor iszonyatosan görcsöltem, nagyon sokat segített. Megihatsz 2 bögrével is naponta.

2016. aug. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szombaton megyek maganhoz. Koszi hogy irtal!!
2016. aug. 24. 20:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem 15 centi átmérőjű cisztám volt, egy hónapig kellett bírnom a görcsöket, utána végre kiszedték, addig a cickafark tea sokszor segített. :)
2016. aug. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!