Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tudnátok segíteni étkezésben?...

Tudnátok segíteni étkezésben? (többi lent)

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és minden-félét össze-vissza eszek. Már anyukám is mondta hogy ne igyak ilyen sok energia italt mert hogy rengeteg káros anyag van benne emellett még csipszet eszek pl: ebedre. Szeretnék rendesen étkezni.És valamilyen kúrát csinálni ami kitisztítja a gyomrom(légyszi írjatok ilyeneket) és tiszta lapról kezdeném. Kérlek titeket segítő válaszokkal bombázzatok. :)
2016. aug. 24. 11:52
 1/6 anonim ***** válasza:
ha sokat gondolsz a rákra, elkapod és lefogysz
2016. aug. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hány cm vagy? Hány kg?

Reggelire:valami gyümölcs vagy zabkása

10 órai: 1 alma

Ebéd:krémleves, hozzá illő második de ne sokat uzsonna 2 barack

Vacsora:(6 óra után ne egyél)2-3virsli barnakenyérrel

2016. aug. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Csak egyszerűen próbálj ellenállni a chipsnek, energiaitalnak. Akármennyire kívánod, egyél helyette gyümölcsöket stb. Ebédre meg normális dolgokat. Rizs, hús stb. És igyál sok vizet. Ha unod hogy nincs íze tegyél bele szörpöt, vagy citromlevet. Nyáron nagyon jól szokott nekem esni a citromos víz.

Én ezeket csináltam.:) 14/l

2016. aug. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat :) 178cm vagyok és 67kg :(
2016. aug. 24. 12:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyél sok rostban gazdag ételt az pucolja a beleid (a gyomrod hamar ürül és a sav ott mindent lekap). Gyümölcsök zöldségek. Minél kevesebb cukor (lehetőleg semmi). Inni víz, citromos víz, esetleg zöld tea. Hús+zöldség. A lényeg, hogy változatos legyen. Próbálj 3 óránként enni valamit. 2 főétkezés között gyümölcs vagy abonett sonkával.
2016. aug. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó: minek 3 óránként? Legyen napi 3 fő étkezés, mindig ugyanakkor, közben ha megéhezel eszel gyümölcsöt, zöldséget. Ennyi. Asszem 3-as voltam
2016. aug. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!