Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A paleolit étkezésben megenged...

A paleolit étkezésben megengedett a pattogatott kukorica?

Figyelt kérdés

2016. júl. 26. 08:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha komolyan veszed, akkor semmiféle kukorica nem megengedett.
2016. júl. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nézzük csak.

Mi is a paleolit?

" a paleolit továbbra is a vadászó-gyűjtögető ősember ételei jelentették diétájának alapját. "


Szerinted volt kukorica??? főleg pattogatott kukorica? Amiben 100 grammban majdnem 60g szénhidrát, zsír 29 g és 450 kalóriaértéke van. Még diétázás esetében is sok

2016. júl. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát komolyan veszem. 3 napja csinálom és máris javult a közérzetem. És szerintem az ekcémám sem olyan pirosas, mint előtte volt.

Azt még be tudja valaki linkelni, hogy milyen ételek megengedettek a paleoban? Kerestem, de nem találtam így meg.

2016. júl. 26. 08:58
 4/5 anonim ***** válasza:

A kukorica semmilyen formában, mivel az is egyfajta gabona, magas cukortartalma és glikémiás indexe miatt nem előnyös.


Most hirtelen ezeket találtam:

[link]

[link]

[link]

[link]


Ha érdekelnek az okok, hogy mit miért vagy miért nem érdemes enni, ajánlom Szendi Gábor könyveit, kezdésnek a Paleolit táplálkozás és korunk betegségei címűt (persze ha még nem olvastad).

2016. júl. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amúgy itt a GYK-n van a Fogyókúrák rovatban Paleo diéta rovat, ott is érdemes olvasgatni.
2016. júl. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!