Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Balera fogamzásgátló szedése...

Balera fogamzásgátló szedése alatt vérzés. Gondot jelent? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Balera fogamzásgátlót szedek kb 2 és fél hete. előtte több évig Dienille-t szedtem,ergo nemrég váltottam.Jövő héten fog megjönni,de múlt hét hétvége óta enyhe alhasi fájdalmaim vannak, és a héten kisebb nagyobb áttörő vérzéseim is. Olvastam a tájékoztatón 2 helyen,hogy ez lehet sma velejáró mellékhatás,de a gyógyszer hatásának csökkenésére is utalhat. (rendesen szedem,nem tartottam szünetet eddig sosem,viszont a párommal együtt voltam a múlt héten) Mivel eddig először fordul ez elő vlem,kissé tartok tőle. Valakinek tapasztalat? másnál is előfordult aki ezt szedte? Kellene tartanom tőle,hogy a hatása csökkent és ezért vérzek?

Kérem csak azok írjanak,akik használható információval rendelkeznek.Válaszokat előre is köszönöm!



2016. aug. 24. 19:10
 1/2 A kérdező kommentje:
Elnézést,rosszul írtam: Belara a gyógyszer neve
2016. aug. 24. 19:12
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem csokkenhet a hatasa, lehet h valtanod kellene. Szerintem menj el orvoshoz , biztosan ujat fog adni, mert igy lehet h csokken a vedelem, meg neked sem tesz jot.
2016. aug. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!