Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruacios vér csomo mitöl van?

Menstruacios vér csomo mitöl van?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam a ciklusom masodik napjan 4 szer kellet betet cserelnem es ráadádul valami nagy csomos vèr jott ki belolem a ciklusom elso napjan keztem el szedni az elso fpgamzasgatlot. Mi lehetet ez?
2016. aug. 25. 08:02
 1/2 anonim ***** válasza:
méhnyalkahartya darabok leválnak.
2016. aug. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem akkor is volt, amikor még nem szedtem a fogamzásgátlót (bár első alkalommal még nem a gyógyszer-féle mensid van, mivel már megjött, amikor kezdted) és teljesen normális. Ez nem csak vér, hanem a méhnyálkahártya, ami megvastagszik, készen arra, hogy befogadja a megtermékenyített petesejtet, aztán amikor ez nem történik meg, leválik és távozik. Nekem a 4. napon általában ilyen, sötétvörös kis guból vannak plusz rengeteg vér, ha átázok, az a 4. napon van. :)
2016. aug. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!