Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Anyukám elakar vinni nőgyógyás...

Anyukám elakar vinni nőgyógyászhoz, mert sárgás-zöldes folyásom van. Hogy vizsgálnak meg egy gyereket? 13/L

Figyelt kérdés

2016. aug. 25. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy, ahogy egy felnőttet, csak ( remélhetőleg)nagyobb empátiával.

A tüdőszűrést vagy a fogtömést sem csinálják máshogy gegy gyereknél.

2016. aug. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hüvelyedbe nem fog belenyúlni, csak akkor ha már használtál tampont. Egy hosszú fülpálcával vesz egy kis mintát a hüvelybemenetből, és elküldi vizsgálatra. Lehet elküld hasi ultrahangra, de nem biztos. Érdemes gyereknőgyógyászhoz menni.
2016. aug. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Csak akkor, ha már használt tampont? Na, ennek nem látom értelmét. A tampon nem csinál semmit, annyi, mintha az ujjamat dugnám fel. És igenis, ha indokolt, megvizsgálják, de a folyás nem egy olyan indok, aminél olyan vizsgálatra szokott szükség lenni. Mintát talán vesz a hüvelyedből, de semmi kellemetlen. Az is lehet, hogy csak kérdezget és felír valamit. Valami fertőzés lehet, fürödtél élővízben vagy ilyesmiben? Én a Balatonnál kaptam el valami ilyesmit.


Nem kell aggódnod, minden a Te érdekedben és a Neked lehető legjobban fog történni.

2016. aug. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom:)
2016. aug. 25. 21:10
 5/6 anonim válasza:

Azért nem ugyanúgy xd

14 éves vagyok és én is voltam nőgyógyásznál,csak más panasszal, hüvelyen keresztül vizsgál csak annyival mássabb, hogy nem nyomja az ujját nagyon be, és ha fáj akkor abbahadja.

2016. aug. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mivel nem vagy annyira kicsi és elég intim vizsgálat is előfordulhat,jobb ha megbeszéled anyukáddal hogy kint várjon meg,e egyedül mész be az orvoshoz vagy amikor még akár vizsgálni a doki addig menjen ki.


Simán hüvelyen keresztül vezet mintát az orvos.(ha igen akkor,nacit,bugyit le kell venni,ágyra felfeküdnie,lábad terpeszben tenni és egy pálcikával a hüvelyedből mintát vesz majd az orvos,női orvost próbáljátok keresni)

2016. aug. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!