Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez menstruációnak számít?

Ez menstruációnak számít?

Figyelt kérdés
pár nappal hamarabb jött meg (szombaton) mint ahogy szokott. ma kedd van és egész máig csak barnás folyás jött. Ez most mit jelent?
2010. ápr. 20. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:
lehet egy enyhébb lefolyású menzesz talán, de inkább aggódnék, hogy terhes vagyok. csináltass egy tesztet sürgősen.
2010. ápr. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
tuti nem vagyok terhes, mert nem sexeltem még :D
2010. ápr. 20. 22:53
 3/5 anonim válasza:
Ilyen velem is volt, kb egy héttel menzesz után. De elmúlt...sztem nem sok lényege van...
2010. ápr. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
az ok. de ez után akkor még megjöhet rendesen?..most..a napokban
2010. ápr. 20. 23:09
 5/5 anonim ***** válasza:
ha mégsem vagy terhes, akkor csak enyhébb lefolyású, nem írtad a korodat, de az első időkben sokszor előfordul a rendszertelen menzesz, időben is rendszertelen, és a lefolyása is különbözhet. kell egy kis idő míg beáll a szervezeted. nem fog mégegyszer megjönni, hanem ez most enyhébb volt.
2010. ápr. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!