Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A 3 hónapos menstruáció...

A 3 hónapos menstruáció kiamaradása okozhatja hogy hetek óta nem kívánom a szexet?

Figyelt kérdés

3 hónapja nem jött meg a menstruációm. Nem vagyok terhes. Nem tudom mi lehet a gond.

Sajnos úgy alakult hogy csak szeptemberben tudok elmenni nögyógyászhoz emiatt. Viszont hetek óta a szexet sem kívánom egyáltalán. Okozhatja az hogy nem jött meg ennyi ideje?

20L


2016. aug. 28. 13:26
 1/5 A kérdező kommentje:
*kimaradása (bocsi az elírásért!)
2016. aug. 28. 13:26
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem valószínű, hogy a menstruációd kimaradása okozza a libidócsökkenést, de szinte biztos, hogy ami miatt nincs vérzésed, amiatt nem kívánod a szexet sem. Szóval a menstruációd kimaradása is egy tünete valami problémának.


Véletlenül nem fogytál le drasztikusan?

2016. aug. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

pajzsmirigy alulműködés okozhat vérzéskimaradást és libidócsökkenést is.

Egy vérvételből kiderül, a TSH-t, T3, T4 et nézik.

2016. aug. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kevés energiabevitel okozza, ha rosszul étkezel, vagy fogytál. Ha esetleg vegetáriánus étrendre álltál át, akkor attól is lehet.
2016. aug. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Juj de jó hogy írtatok! :))

Nem, se nem fogytam, se nem híztam, még csak nem is idegeskedtem nyáron. Terhes sem vagyok.

Elmegyek orvoshoz mindenképpen. Én is valamilyen alulműködésre gyanakszom egyébként. És gyanítom hogy összefügg azzal hogy a szexet sem kívánom.

Köszönöm a válaszokat! Ment a zöld! ;)

2016. aug. 28. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!