Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem jön meg rendesen?...

Miért nem jön meg rendesen? Volt már így valaki? Miért kevesebb?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Általában az első nap kevés aztán a 2.-3. nap sok és a 4.naptól kezd elmúlni a menstruaciom. Most viszont csütörtökön kezdődött, de alig van naponta pár csepp. Tegnap megörültem mert kicsit jobban beindult azt hittem "helyreállt" a szervezetem de ma délután már ugyan az a kevéske.

Lehet a folyadék hiány? Az elmúlt hetekben/hónapokban naponta maximum ha 1 liter folyadékot ittam sajnos.

Vagy lehet a sok szex az oka? Az is megzavarhatja? Évek után most van újra párkapcsolatom.

Járt már valaki így?


2016. aug. 28. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez volt, kevesebb lett és a nödoki azt mondta, nincs oka, és örüljek neki, hogy nekem csak 2-3 nap és hogy vissza is állhat később hosszabbra.
2016. aug. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A terhesség nem jutott az eszedbe? Én azért a helyedben csinálnék egy tesztet.

Illetve igyál sok folyadékot, ez ilyen melegben főleg fontos, meg egyébként is.

Meg aztán nem feltétlenül van bármi oka, hogy most kevesebb.

2016. aug. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első: de csak így egyik még normális másik már kevesebb?

Második: kizárom mert szerintem még egy ilyen óvatos pár nincsen mint mi. Bár megijedtem egy kicsit és idegeskedem is. Lehet emiatt is.


Ha elmúlik elmegyek dokihoz. Viszont minden más olyan mint mikor megjön. Többet eszek, délután eltudok aludni szóval minden olyan mint szokott. Csak a mennyiség és a napok száma nem.

2016. aug. 28. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!