Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt olyan aki hamarabb...

Volt olyan aki hamarabb csinalta meg a hormon vizsgalatokat peldaul 3 nappal, amiket persze rendesen a ciklus3-5napja kozott kell csinalni? Es megis jol jott ki az eredmeny?

Figyelt kérdés
koszonom !! es fontos lenne , mivel szerdan megyek , de sajnos aszem addig nem jon meg , csak a hetvegere !!!!

2016. ápr. 11. 11:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hat az azert nem lesz jo, mert a ciklus elejere gondolt vizsgalatot a ciklus vegen csinaltaltod meg igy. Teljesen mas faziasban leszel a ciklusodnak, igy az eredmenyek ertekelhetlenek lesznek. :(
2016. ápr. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Esélytelen hogy jó legyen az eredmény.

Még annál se lenne jó, akinek semmi baja.


Gondolkodj már és olvasgass egy kicsit a női hormonális működésről!

2016. ápr. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
es ha mar pecsetelek ? jo meg lehet megjohet szerdaig , de ha megsem ?? csak pentek-szombatra? nincs penzem az a baj hogy fizessem a vizsgalatokat , ingyenes , maskepp , csak 1 et kell fizessem , de ha nem jon meg,akkot a tobbit kell fizessem amikor megjon ....
2016. ápr. 11. 12:14
 4/7 anonim ***** válasza:

Annyival nem lehet, értékelhetetlen lesz az eredmény. Pont azért vannak a napok meghatározva, hogy lássák az arányokat stb. A ciklus utolsó napjain és első napjai között hatalmas az eltérés.

Aznap kell, amikor az adott napon vagy. Nem is értem miért "kell" szerdán menned? Nem szokták így megkötni, hanem te tudod melyik nap kell, hisz késhet stb. Ha a hétvégére jön meg akkor hétfőn menj, vagy amikor a 3. nap lesz. A 3-5 pont ezért van, hogy ha hétvége akkor később is jó. A dokik is így mondják: ha szombatra esik pl a 21.nap akkor pénteken kell menni, ha vasárnapra, akkor hétfőn.

2016. ápr. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
azert szerdan mivel csak programalassal fogadnak es ne fizessem a tobbi vizsgalatot . maskepp sokat kene. ... :( csak kedden tudnek menni ha meg is jonne :( a hetvegere
2016. ápr. 12. 00:18
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez elég fura, ha van tb-d és beutalód, nem magánlabor veszi le, akkor nem kell fizetni, bármikor. Voltam én is ilyenen, egy fillér nem kellett hozzá, bármikor mehettem, amikor az adott napon vagyok. Lehúzás szagot érzek ebben. Semmi értelme nem a meghatározott napon menni, pont ezért van így.

Ha lemaradsz róla, mert én így nem mennék el, akkor menj el SZTK-s nőgyógyászhoz, aki ad erre papírt és bármikor amikor kell, mehetsz, ingyen.

2016. ápr. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
holnap megyek , es itt erdelyben lakom maskepp van !! midehol csak programalassal vesznek !!! ez a bioklinika es azt halotam jo eredmyenyt csinalnak
2016. ápr. 12. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!