Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vannak olyan lányok akik...

Vannak olyan lányok akik képtelenek tampont használni? 18/l

Figyelt kérdés
Mindig betét párti voltam, de éppen nyaralok és imádok a tengerben úszni, úgyhogy eléggé elrontotta a kedvemet ez a havi meglepetés. De gondoltam, hogy itt az ideje, hogy végre kipróbáljam a tampont is. 2 nap és kb. 7 elpocsékolt tampon után kezdem feladni.

2016. aug. 28. 21:29
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
0%
..ja és a sima tampon nem Tampax, a Tampax pedig nem hagyományos tampon.
2016. aug. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
2016. aug. 29. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
0%

Bemásolhatsz bármennyi h.sz.-t, de akkor is ugyanezt tudom mondani, hogy a tampax az tampax, a tampon az tampon. Nem véletlenül nevezik másképpen. Az igaz, hogy mindkettő tampon.

Ha én azt mondom neked, kérek egy tampont, akkor fogod tudni, hogy tampaxot szeretnék? Nem.

Ha mondom neked, tampaxot szeretnék, akkor nem a hagyományos tampont fogod adni.

Ennyit erről.

2016. aug. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
53%

Van applikátoros tamponja az o.b.-nak is:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__78803..

Van a Kotex nevű tamponbak is.

Bemész, hogy kérsz egy tampont, lehet az o.b., Naturella, Bella, Tampax!, Coop, Tesco, Kotex stb.

Attól még a Tampax egy tampon marad,a funkciója is ugyanaz, csak nem széltében szívja tele magát benned, hanem hosszában.

Ez olyan, mintha a Boci és a Milka csokit hasonlítanád össze. Mondod, hogy a Milka más, nem csoki, hanem valami emberfeletti jó dolog. Holott ugyanolyan csoki márka és a rendeltetése is ugyanaz.

Utoljára, mert szegény kérdezőnek elege van belőlünk: a Tampax is egy tampon, vért sziv fel a hüvelyben és egy márka, mint több száz másik.

2016. aug. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Rossz linket másoltam be: [link]

Tampaxot meg Rossmannban tudsz venni.

2016. aug. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

Feladtam! Lassan egy egész csomagot elhasználtam, mindenféle haladás nélkül.

Azért köszönöm a válaszokat.

2016. aug. 29. 11:19
 17/25 anonim ***** válasza:

Mi nem megy? Azt nyilván tudod, hogy hova kell dugni, de a papírján le van rajzolva szépen. Próbáld meg esetleg úgy, hogy a wc-n ülsz, nekem állva nem annyira megy, de így jó vagy tedd fel az egyik lábadat a kád szélére. Jó mélyre fel kell tolni, a mutató ujjaddal végig.

Az a baj, hogy nem mondod mi nem sikerül, így nem tudunk rá rendesen válaszolni.

2016. aug. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
fogalmam sincs, hogy mi nem működik. Próbáltam különböző testhelyzetekben, de mindig megakad (rögtön a legelején), pedig jó helyen próbálkozom és az irányát is változtatgatom
2016. aug. 29. 12:13
 19/25 anonim ***** válasza:

Kicsit rogyaszd be a térded (végig így legyél). A tampon végével a hüvelyed előtt kicsit körözz, találd meg a lyukat. Majd egy nagyjából egyenletes, nem túl lassú tempóban nyomd fel a mutatóujjaddal tovább picit, mint a második ujjperced.


Nekem is rossz volt az elején, nem tudtam, hogy kell. És ne add fel!

2016. aug. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
48%
Én betétet használok mert a tampont nem szeretem. 17L
2016. aug. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!