Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barátnőnet miért bem világosit...

Barátnőnet miért bem világositja fel anxukája a menstruációról?

Figyelt kérdés
nekem anyukám mindent elmagyarázott. mindent megbeszéltünk, 2-esbe voltunk otthon, mindent elmondott, és bármikor kérddzhetek tőle. még a betét beragasztását is megmutatta, megtanitotta. elmondta, hogy ez természetes, meg minden. azóta megjött már, és Apa és vátyám előtt sem tabu téma. ők is tudják. végülis természetes. nem ez lenne a normális?
2016. aug. 29. 14:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Mert sok szülőt úgy neveltek fel, hogy a szex tabutéma. Ezért őket sem világosították fel. Ennek az lett az eredménye, hogy az ilyen szülőknek kellemetlen a szexről, menstruációról beszélni, és reméli, hogy ha az ő idejében a könyvtárban utána tudott olvasni akkor a lánya az internet/barátok segítségével szintén tud informálódni.

Engem sem tájékoztattak, világosítottak fel, mert nálunk is tabutéma volt. Nem estem kétségbe, volt könyvtár ahol gyűjthettem infót.

2016. aug. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
de ezek tök természetes dolgok nem?
2016. aug. 29. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!