Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhes lennék vagy mi lehet ez?

Terhes lennék vagy mi lehet ez?

Figyelt kérdés
16án jött meg és 5 napig tartott. A barátommal csináltuk 2x is a tegnaléjjel és ma éjjel is védekezés nélkűl ő meg azt mondta ne féljek nincs mitől azelött kivette. Én ma wcn azt tapasztaltam h a az àtlátszo folyásommal együtt valami piros-barnas folyás jott egy pici es utánna már semmi. Mi kelet ez ugye nem vagyok terhes mert még nem tervezek gyereket.

2016. aug. 29. 15:21
 1/9 anonim ***** válasza:

"ma éjjel is védekezés nélkül" magyarul már ezelőtt is előfordulhatott a védekezés hiánya...

Ha 16-án megjött, akkor is lehetsz terhes, hiszen tegnap is megtörtént, csak ez még nem kimutatható.

Nem jön azért olyan könnyen össze a gyerek mindenkinek, azonban nektek nem is kéne!

Mind a ketten felelőtlenek vagytok... egy havi gyógyszer nagyon minimális összeg, nem értem, miért nem lehet védekezni..

2016. aug. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Andizsuzsi ***** válasza:
Szerintem többet egyelőre ne csináljátok. Alapvető ismeretekkel sem rendelkezel.
2016. aug. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ugyan ez volt velem ma. Bár nem a terhességtől aggódók. (Nem akarok még..) Hanem mit lehetett ez?
2016. aug. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A spermium és az előváladék nem egy helyen termelődik. Ha a húgycsőben nincsenek spermiumok egy előző élvezés miatt, mert a barátod már pisilt, akkor elméletileg biológiailag nem eshetnél teherbe, ha tényleg időben kiveszi. Nálatok viszont, ha a két aktus között nem volt vécén a barátod, akkor eléggé valószínű, hogy már volt az előváladékban spermium, szóval előfordulhat, hogy terhes leszel a dologtól, de a kis váladék még nem bizonyít semmit sem.
2016. aug. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Remélem nincs is baba :/
2016. aug. 29. 16:03
 6/9 anonim ***** válasza:

Az a gond, hogy egyáltalán nem tudod, hogyan működik a női test.

Először is regisztrálj a ciklus.hu-ra, mert az legalább valamennyire megmutatja, hogy mikor eshetsz teherbe és mikor jön meg a következő mensid. De nem szabad készpénznek venni, mindig védekezni kell és sokkal jobb lenne gumival, vagy tablettával, mint megszakításos módszerrel, mert az nem valami biztonságos, szex közben is jöhet ki egy kicsi sperma, ami arra pont jó, hogy teherbe ess.

De alapvetően egy nő legtermékenyebb időszaka a két menzesz közé esik, ezt sokszor egy nyúlós, áttetsző folyás jelzi is.

A terhesség első tünete az a pozitív terhességi teszt, ami csak a kimaradt menstruációd után tudsz megcsinálni, mindenféle ciklus közbeni vérzés nem a terhesség jele, lehet, hogy kicsit megsérült a hüvelyfalad, de ha ez sokszor előfordul, akkor inkább nézesd meg nődokival.

A peteérés, ovuláció, amikor teherbe tudsz esni, nálad nagyjából most van, mert 16-án jött meg utoljára, feltételezzük, hogy a következő is 16-án fog, akkor nagyjából a középidőnél tartasz lassan, úgyhogy nagyon jó lenne ha vennétek óvszert ha nem akarsz terhes lenni.

2016. aug. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Utolsó köszönöm a választ igen ma vettem észre hogy már peteérésnél vagyok mert van nyúlos folyásom.Máskor oda figyelünk és használunk mindig használtunk. Ezen a hétvégén fogalmam nincs mi lett velunk hogy nem használtunk. És ez az első alkalom hogy ilyent tapasztaltam. És lehet az ugy hogy mesérült ott valami? Mert egy kicsit durva volt egy pillanat az éjjel ami fájt is és lehet akkor azért.
2016. aug. 29. 16:17
 8/9 anonim ***** válasza:

Persze, meg tud sérülni könnyen, ha egyszer előfordul nem para, de ha ez rendszeresen van, akkor lehet méhszájseb, polip és azokat kezelni kell.

A terhesség jele semmiképpen nem lehet, mert annak nincs semmi jele a következő elmaradt menzeszig.

2016. aug. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen most megnyugodtam és regisztraltam a ciklus.hu-ra. 3s ezentul védekezünk mindig!
2016. aug. 29. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!