Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Évek óta van az egyik petefész...

Évek óta van az egyik petefészkemen cisztám. Elmúlik-visszajön. Más is van így?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 21. 10:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia! Segíthet elmulasztani egy alga készítmény (por) és a Vénusz csepp. Ezektől teljesen felszívódhat.
2010. ápr. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
vagy az aviva torna.
2010. ápr. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nálam is most találtak cisztát, és 4 hónapja nem menstruálok. Az Aviva tényleg segít?
2010. ápr. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Ki fogom próbálni a Vénusz cseppet és az aviva tornát is.Remélem segíteni fog!
2010. ápr. 21. 12:01
 5/9 anonim ***** válasza:
3. válaszolónak. nem tudok saját tapasztalatot mondani, de én sokaktól hallottam, hogy cisztára nagyon jó volt nekik az aviva torna. nem bonyolult gyakorlatok, mindenki könnyedén végezheti, könyvből is meg lehet tanulni, de a tanfolyam sem drága 1 alkalom elég: 5000 ft 4 óra.
2010. ápr. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem csak a fogamzásgátló segített elmulasztani (lehet, mert nagyon nagy volt), de az végleg.
2010. ápr. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nekem is írt fel a doki olyan fogamzásgátlót amitől elvileg elmúlik a ciszta,de nekem nem vált be. 5.éve állandóan visszajön,a nagyságára meg azt szokta mondani a doki,hogy diónagyságú,vagy kisalma nagyságú,mikor milyen.
2010. ápr. 21. 15:27
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 10,5 cm átmérőjű volt, amikor a legnagyobb volt, 5 cm amikor a legkisebb. 7 éven át volt meg, sűrű, csokoládé szerű masszával volt töltve, semmi sem segített. Amikor 7 év után rászántam magam, hogy kivetetem (laporoszkópiával, csináltak néhány vérvizsgálatot, köztük egy petefészek markert is, ami 35-ig lett volna normális, nekem pedig 533 volt. Teljesen kikészültem, hogy rákos vagyok 25 évesen, azt mondták így nem lehet gyerekem sem. CT-re küldtek, és egy nappal előtte, valamilyen "Isteni sugallatra", vettem egy terhességi tesztet. Pozitív lett. Az orvosok is értetlenül álltak a dolog előtt, majd megegyeztünk, hogy várunk, és, ha nem javul a dolog, természetesen az én életemet mentik meg. Már félidős voltam, amikor a ciszta teljesen eltűnt és a marker eredmény is 95 volt csak.

A fiam most másfél éves, egy igazi gyógyító angyalka :)

Ne haragudj, hogy ezt mind leírtam, csak azt akartam, hogy lásd, ezt a dolgot mindenképp kezelni kell valahogy. Sok mindent kipróbáltam, de teljesen semmi nem mulasztotta el. Próbálkozz még egy kicsit, és, ha nem megy vetesd ki. Szuperjó műtétek vannak már, csak két lukat fúrnak, nem is fog látszani és nagyon gyorsan fel is épülsz, mellesleg a petefészked is megtarthatod valószínűleg.

27N

2010. ápr. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
2010. ápr. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!