Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért jön elő állandóan a...

Miért jön elő állandóan a hüvelygomba? Kiakadtam, tanácstalan vagyok

Figyelt kérdés

Az előző partneremnèl kezdődött az egèsz tőle kaphattam el,azóta küszködöm ezzel.

Ha nincs pasi nincs nagy gond akkor van hogy teljesen el is múlik,vagy csak teljesen elviselhető.

De akármilyen szexuális kapcsolatba kerülök egyből eljőjön,mit tehetnèk?

Nagyon aggaszt a dolog ès persze nagyon kellemetlen is


2016. aug. 29. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Párod volt orvosnál?

Egyszerre kezeltek titeket?

Szexeltetek vagy megvártátok, hogy mindketten teljesen meggyógyuljatok?

Szedsz fogamzásgátlót? Mert sajnos attól is lehet és akkor nem segít semmilyen kezelés sem.

2016. aug. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Óvszer kenőanyaga és a tabletta is oka lehet , ha nem a partner a gond .
2016. aug. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Elsőnek a kérdései jogosak. Ha van partnered, akkor együtt kell kezelni. Amikor nekünk volt, akkor pl. azon kívül, hogy mindketten megkaptuk azt a rémes aztékistenre emlékeztető nevű gyógyszert, kellett egy teljes fehérnemű és ágynemű nagymosás, magas hőmérsékleten, fertőtlenítő tartalmú mosószerrel. Két-három hétig no sex, stb. Soha nem jött vissza.


Ugyanakkor sokat segíthet az is, ha vigyázol a hüvelyflórádra. Exemnek volt lactacid törlőkendője, az egy jó kezdet. Sima szappannal soha ne mosd magad, mert az kisebb katasztrófa. Szedhetsz olyan probiotukumot, amiben van lactobacillus acidophilus, ami az emésztőrendszerben írtja a candidát (ahonnan átkerülhet a hüvelybe), és talán van acidophilus tartalmú intim mosakodószer is. Az acidophilus a candida természetes ellensége, olyan tejsavas közeget produkál, amiben a gomba életképtelen marad.


És bármit teszel, véletlenül se dőlj be a candida diétának... Most nagyon az a trend, de borzasztó időpocsékolás és szenvedés.

2016. aug. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja és ha sikeres a kezelés, akkor is kell utána hüvelyflóra visszaállítás, mert a kezelések sokszor nem csak azt ölik ki, ami gondot okoz, hanem a jó bacikat is. Szóval vissza kell állítani, hogy utána megfelelően tudjon védekezni.
2016. aug. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az akkori párommal kilettünk kezelve igen,ès sosem szexeltünk úgy,hogy "betegek" lettünk volna.

Nem szedek fogamzásgátlót.

A mostani párom akivel mèg csak 2x feküdtem le...teljesen egèszsèges sosem voltak hasonló problèmái,itt velem van a baj...csak már nagyon tanácstalan vagyok ès elkeseredett.

Az èjszaka is alig aludtam valamit,ès holnap költözök vissza koliba ott meg mèg kellemetlenebb a szitu.

Amugy vègzős 19èves vagyok

2016. aug. 30. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!