Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha hét napja késik a menstruác...

Ha hét napja késik a menstruációm, de egyébként nagyon pontos, lehet terhességi tesztet csinálni?

Figyelt kérdés
Tervezzük a gyermekáldást, pontos a ciklusom is, 29 éves vagyok. Két napja naponta barnás foltot észlelek a betéten, és nem tudom mi lehet ez. Nem jön meg, de olyan mint amikor meg akar jönni. Nem fáj semmim, jól vagyok, csak a közérzetem rosszabb. Ez a foltozás mire utalhat, ha nem jött meg eddig? Ha tesztet csinálok ma, és gyermekáldást mutat, mikor kell elmenni az orvoshoz? Aki érdemileg hozzá tud szólni kérem írjon. Köszönöm!
2010. ápr. 21. 13:16
 1/2 anonim ***** válasza:
vegyél tesztet...a pecsételés a menzeszed lenne, ha megjönne rendesen...gratula:)
2010. ápr. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

tesztelni szerintem már tesztelhetsz.

barna váladék utalhat arra is, hogy meg fog jönni.

de lehet hormonelégtelenségtől is.

vagy vetélés egyik jele is lehet. szóval ezt így nem lehet megmondani, előbb tesztelj.

ha pozitív a teszted, javaslom minél előbb keresd fel a nőgyógyászt, mert akkor a barnázás nem kifejezetten jó jel.

2010. ápr. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!