Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 14 vagyok. Par honapja menstru...

14 vagyok. Par honapja menstrualok, (nincs fel eve) es soha nem jon meg normalisan de most. Ez baj?

Figyelt kérdés

Amikor megjott februar volt es soha nem jott sok ver, soha nem aztam at. A hasam sem fajt soha. Mindig csak 4-5 napig volt meg. De juliusban mega ugusztusban megorult a mensim... Juliusban konkretan felalltam a wcrol es ssopogott belolem. 5 napig volt meg,majd elmult,aztan 2 napra ra megint megjott,akkor megvolt 3 napig. Augusztusban 11.en jott meg,15.en mult el, aztan 20.an reggel barnaztam (epphogycsak...) aztan 28.an megint megjott es azota is megvan. (Jo, 3napja)

Mi van velem??


2016. aug. 30. 21:49
 1/2 anonim válasza:
100%

Nyugi,eleinte ez teljesen normális!

Pár hónapon belül befog állni a menstruációd,ha egy év múlva se áll be akkor keressetek fel egy orvost!

15/l

2016. aug. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez mind normális az első egy-két évben.
2016. aug. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!