Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem értem mi lehet, felvetődhe...

Nem értem mi lehet, felvetődhet a terhesség is ilyen esetben? (Lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok! A menstruációm napra pontosan megjött a hónapban, tegnapelőtt véreztem utoljára. Viszont ma ilyen világosbarna folyást észleltem, ami nem szokott lenni. Partneremmel védekeztünk mindig, egyéb tünet sincsen csak hallottam, hogy valakinek ilyen is volt. Vajon mitől lehet? Felvetődhet a terhesség is? Köszönöm a válaszokat! 17L

2016. szept. 1. 12:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem igazán vetődhet fel, ha menstruáltál, akkor nem vagy terhes. Nagyon ritkán előfordul olyan, hogy valakinek terhesen is megjön, de ez a menzesz sokkal gyengébb szokott lenni, mint a megszokott. Egy pici világosbarna folyás, lehet, hogy még a menstruációdhoz tartozott, ha nem ismétlődik ne foglalkozz vele, de ha többször is előfordul, akkor menj nődokihoz, néhány betegséget jelezhet.
2016. szept. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A menstruációm olyan volt, mint szokott. Nem tartottam gyengébbnek. Akkor a következő menstruációig várok, előfordul-e megint.. remélem nem lesz baj. Köszönöm a választ!
2016. szept. 1. 13:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem mindig van menstruáció után még pár napos barnázás, teljesen természetes ne aggódj.
2016. szept. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez teljesen természetes, hogy miután elmúlik visszajön minimális vérzés barna színben. Ez nem terhesség, és nem kell vele dokihoz sem menni.
2016. szept. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem még nem fordult elő, ezért is köszönöm a hasznos válaszokat! :)
2016. szept. 1. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!