Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kb.2 és fél hónapja felfáztam....

Kb.2 és fél hónapja felfáztam.13 éves vagyok nem menstruálok. Orvosnál voltunk. A gyógyszerek nem hatottak. Mit tehetnék még? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Tehát kb 2 és fél hónapja felfáztam. Volt egyidőszak amikor úgy rendesen csípett a pisilés vége. Aztán elmúlt. De megint visszajött valami. Én felfázásnak nevezném. Fájt a nemi szervem. De nem a pisilés vége fájt. Hanem utána. És úgy is maradt. Anyukám elment a patikába és mivel a gyógyszerész azt ajánlotta vett nekem Urzinol-t. Az nagyon jól hatott. Még úgy is hogy nem ittam naponta hozzá 3l vizet. Aztán amint elfogyott megint vissszajött. Ugyanúgy fájt a nemi szervem. Aztán elmentünk a gyerekorvosom helyetteséhez mert a gyerekorvosom szabadságon volt. Ő adott nekem Sumetrolimot és tőzegáfonyát. Azokat is megettem. És megin visszajött. Aztán visszajött a saját gyerekorvosom. Hozzá is elmentünk. Elmondtuk neki milyen gyógyszereket ettem eddig. Ő azt mondta h akk vigyük el a vizeletemet baktériumtenyésztésre. El is vittük. Meg is jött az eredmény AMI TÖKÉLETES VOLT. Az orvosom adott nekem Zinnat-ot. Azt is ettem. Miután elfogyott megint ugyanúgy visszajött. Most hétfőn fogunk menni urulógushoz. De pl. szokott SOKSZOR olyan is lenni h egyszerre fázok és izzadok. És szokott fájni a hasam 5 pecig elég erősen. Tehát hétfőn megyün urulógushoz. De addig is mit tegyek? Köszönöm előre is a válaszokat.

2016. szept. 2. 15:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem hasonló volt és a tőzegáfonya nagyon bejött, de türelmesnek kell lenni, én 2 évig szedtem napi 3 darabot, ez még árban is viszonylag sok volt. Illetve napi 2 liter szénsavmentes vizet igyál meg, ez nagyon fontos, mert csak így ürülnek a bacik. Tőzegáfonya kapszulából pedig jó minőségűt vegyél, nézd meg mennyi áfonya van benne.
2016. szept. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem az mulasztotta el, hogy abbahagytam a tejtermekeket, tejet fogyasztani

Egy ideig nekem se volt toluk semmi bajom, aztan egyszercsak ez a folyton visszatero felfazas

A laktozmentestol meg hanytam is, szoval kibukott, hogy tejfeherje allergia

Ja meg meg a kola, energiaital stb tol is elojon, amiben E150d van, ammonias szulfitos karamellszinezek

Probald meg elhagyni a tejet, tejtermekeket. En neha mar vert pisiltem, olyan allapotban voltam, a gyogyszerek csak ideig-oraig hatottak, mindig visszatert a gond

Aztan elhagytam a tejet es hopp mar fel eve nem jott elo

2016. szept. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A folyadék nagyon fontos nekem az mibdig beevált, és a tőzegáfonya. Meg vannak olyan fürdöbe tehető tabletták ami nekem mindig sokat segített. Remélem segítettem
2016. szept. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!