Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagy eséllyel kihánytam a...

Nagy eséllyel kihánytam a fogamzásgátlót, mit kell tenni?

Figyelt kérdés
Este 10 órakkor vehettem be és utána 4 órával később ettem egy falatot és egyből visszajött. Attól félek a gyógyszert is kihánytam, mert nem vagyok 100℅-ig biztos, h 10-kor vettem be, lehet 11-kor. De ennyi idő alatt lehet, h nem szívódott fel. Mit tegyek, egy hétig alkalmazzunk kiegészítő védekezést?
2016. szept. 4. 11:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Vegyél be újat
2016. szept. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De eltelt 12 óra már, így is lehet pótolni?
2016. szept. 4. 12:20
 3/5 anonim ***** válasza:

Hívd fel az orvosod, ő meg fogja mondani, mit kell tenni. Nem tudjuk, melyik gyógyszer, milyen fajta tabletta, stb.


Akkor kellett volna újat (friss levélről, kiszámolva csak azt az egyet) bevenned, amikor kijött, de persze ezt se tudom biztosra mondani, mert valószínűleg nem ugyanazt a tablettát szedjük.

2016. szept. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
B.+ rá van írva a betegtájékoztatóra,hogy ha elfelejted bevenni, akkor mi van. Amugy biztos nem lesz bajod még.egytől
2016. szept. 5. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyébként a gumi+ szer az biztosabb.
2016. szept. 5. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!