Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyire "ajánlott" lefeküdni...

Mennyire "ajánlott" lefeküdni a barátommal menstruáció alatt?

Figyelt kérdés
2016. szept. 5. 10:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

ilyenkor az ember jobban fogékony a fertőzeskre,mivel nyitott a méhszáj.

+ lehetnek görcsied+ hát ott a vérzés is ami nem egy vágyfokozó dolog mindkét részről.

én nem erőltetem mensi alatt a szexet.talán egyszer forult elő az évek során,de akkor már a végén voltam és nagyon megkívántuk egymást.

de amúgy nem erőltetjük ebben a pár napban.ki lehet bírni.

ha nektek jó csináljátok,de védekezni ugyanúgy kell,ez remélem egyértelmű..(kivétel ha fogamzásgátlót szedsz vagy hüvelygyűrűt használsz)

2016. szept. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igazából ez egyénfüggő, hogy szereted, illetve kívánod-e. Mi gumit húzunk olyankor a barátommal, és törülközőt terítünk magunk alá. Amire figyelni kell, (nálam), hogy finomabban csinálja, mert érzékenyebb ilyenkor a hüvelyem, könnyebben okozhat fájdalmat. Próbáljátok ki. Ha élvezitek, nem lesz semmi gond sem. Még sosem kaptam el semmilyen fertőzést sem a menstruáció alatt való szex miatt. Egyébként a szex enyhítheti a görcsöket. Nálam már attól is megszűnik a hasfájás, ha a barátom csak felizgat. Szóval szerintem jó "gyógymód" is.
2016. szept. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Van, akinek nagyon bejön, van akinek eszébe sem jut. Én inkább menzesz előtt vagyok "kanosabb", amikor megjön, akkor semmi kedvem hozzá, mi sose csináljuk alatta. De lehet, van akinek enyhíti az orgazmus a görcsölést, és ízlés kérdése, mennyire jön be a dolog. Ha belevágtok, legyetek óvatosak a higiéniával (zuhizzatok egyet előtte) és terítsetek egy törölközőt alátok. Meg lehet próbálni, ha érdekli mindkettőtöket, meg van a mondás, hogy "Jó katona véresen is harcol" :D
2016. szept. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!