Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Meg kell jönnie szombaton és...

Meg kell jönnie szombaton és pénteken le akarok feküdni valakivel, de attól nem fog elöbb megjönni ha lefekszek vele?

Figyelt kérdés

Mellesleg szűz vagyok...azért mertem ezt megkérdezni...előre is köszönöm a válaszokat.

18/l


2010. ápr. 21. 21:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány éves vagy, de (és ezt tényleg nem oltásként mondom) nézz utána a neten magának a folyamatnak. Az hogy szűz vagy és a szűzhártyád még épp milyen befolyással bírhatna a menstruációdra? Ha egyszerűen akarnám megfogalmazni a dolgot akkor azt mondanám, hogy a szüzességed elvesztése egy mechanikai sérülés lesz a hüvelyedben (ami vérzéssel járhat ugyan, de ez nem összetévesztendő a menstruáció közben fellépő vérzéssel), mível a menstruáció hormonális dolog, ezért azt ha védekeztek nem befolyásolja egy szeretkezést. Mellesleg ha szombaton megjön, és esetleg pénteken sor kerül a nagy eseményre, miért lenne gond,ha esetleg pénteken is vérezgetnél utána már? Szerintem ha elég érett gondolkodású a partnered, tisztában fog lenni vele, hogy a női test (szűzen) így "viselkedik", ráadásul a menstruáció sem tabu az értelmes fiúknak...
2010. ápr. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
megjöhet attól egy nappal korábban simán, hogy lefekszel vele. ha szűz vagy ha nem.
2010. ápr. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!