Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Búzafűlé valóban lehet hatásos...

Búzafűlé valóban lehet hatásos gyógyszer rák ellen?

Figyelt kérdés
Sógornőmnek méhnyakrákja van. Egy ismeretlen ember, akinek a felesége állitolag csontvelőrákból gyógyult fel ennek a szernek a segitségével. Igaz lehet ez?
2010. ápr. 21. 22:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
85%
De azt tudod ugye, hogy ha a rákos sejteket nem támadják, esélye sincs(vagy csak nagyon kevés) a felépülésre. Ezek a rákellenes gyógyszerek a szervezetben gátolják a sejtosztódást. ez felelős a mellékhatásokért, de egyébként a rák kontrollálatlanul szaporodni fog a testben, ami halálhoz vezet.
2010. ápr. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Kiegészítő kezelésként el tudom képzelni, hogy sokat jelent. Én egy bioboltban találkoztam egy lánnyal, aki az eladótól érdeklődött, hogy van-e fagyasztott búzafűleve, mert az nagyon jó, és szerinte azért nem hulott ki a haja teljesen a kemótól. Nem tudom, mennyire igaz, de a lánynak nem állt érdekében hazudni az eladónak.


Sajnos a mi családunk mellrákban érintett, és nekünk a Preventa vizet ajánlották. Szerintem nézzetek utána ennek a lehetőségnek is.


Szerintem ami elérhető, azt mindent meg kell próbálni.


Ártani nem fog, sem ez, sem a búzafűlé. De kell hozzá a hagyományos kezelés is.

2010. júl. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Kossonom a valaszokat. Hasznal, vagy sem, mar tokmindegy. A sogornomet mar regen eltemettuk...:-(
2010. júl. 31. 12:55
 14/18 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom, de ha három hónappal később már rég eltemettétek, akkor valószínűleg már olyan stádiumban volt, ahol kb. a csoda segíthet már csak.

Pedig ezek a szerek kiegészítésnek nagyon jók. Nekem pl. a rákos, már eleve teljesen leromlott állapotú (más komoly baja is voltak) nagyapám mindenféle kezelések nélkül jó félévvel tovább húzta, mint amennyit jósoltak neki az orvosok, és ilyenekkel tömtük.

A nagybátyám, erős, fiatal, ugyanott támadta meg a rák, kezelték is és két hónap alatt meghalt.

2010. aug. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
100%

Sajnos látom, hogy már neked nem aktuális, de azért szeretném leírni a véleményemet hátha valakinek használni fog.

Sajnálatos dolog,hogy az emberiség ennyire elfordult a természettől, hisz a természetben ott van minden amire az embernek szüksége lehet.Rengeteg a mesterséges étel, ital. Valóban igaz, hogy különböző törzseknél híre sincs olyan betegségeknek ami a mi társadalmunkban több millió ember halálát követeli pl. rák. Sokkal nagyobb összhangban élnek a természettel. Rengeteget tehetnek a növények az egészségünkért, talán többet is mint a mesterséges gyógyszerek, ami már gyógyszerpolitikává nőtte ki magát. Használom a búzafűlét, anyukám termeszti.Nagyon jól érzem magam mióta fogyasztom.Apukám is rákos és bár csak egy hónapja issza már látni a jótékony hatását.Még hátra vannak különböző viszgálatok, nagyon nagy bizakodással várjuk az eredményeket.

Azt viszont tudom hogy mindenképpen meg kell próbálni ezt a lehetőséget is, hisz a "rákgyógyszer" pl. Avemar összetétele is 70% búzacsíra. Több hasonló készítményben van valamilyen formában a búza.Ezért szerintem koncentrált búzafűlé mindenképpen hatásos lehet.

Majd megírom hogy hogyan alakult apukám betegsége a továbbiakban, mert már több ismerősöm gyógyult ki a rákból ezzel.Remélem ő is csatlakozik majd hozzájuk :-)

2011. jan. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Kedves legutolsó! Remélem olvasod ezt. Zavarhatlak privátban a búzafűvel kapcsolatban?
2011. márc. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Persze, írhatsz. Nem tudom, hogy a válaszomnál megjelenik a "privát e-mail" lehetőség? Mert én úgy vettem észre ezen az oldalon, hogy van akinél igen, van akinél nem. Biztos beállítás kérdése. De ha tudsz, írj nyugodtan. Szia
2011. márc. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Igen, valoban meggyogyit meg a rakbol is.


Az erteke nem a vitaminban van, mit valaki emlegetett, hanem a benne levo enzimben. Ez egy enzim bomba. csak napi 3-4 dl fogyasszon belole az illeto es hosszu tavon! kb 2-3 evig. ennyi ido kell, mire kigyogyit minden nyavajabol. utanna mar csak fiatalit es karbantart, de ugy, hogy tobbe soha nem leszel beteg.

Jo par konyvet elolvastam es magamon is tapasztalom a jotekony hatasat.

nekem vastagbel rakom volt. ezzel kezelem. tunetmentes vagyok 1 ev utan.

2014. jún. 3. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!