Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan gyengíthetném a vérzést?

Hogyan gyengíthetném a vérzést?

Figyelt kérdés

Alkalmanként nagyon erős a vérzésem. Pár hónappal ezelőtt is volt ilyen, de azóta teljes normális volt. De ma nagyon hirtelen megjött (nem úgy mint szokott) és nekem első két nap két cseppnél több nem is szokott lenni, most viszont tampon és betét együtt egy órát nem bírt ki, ami azért iskolában elég kellemetlen...

Holnap 5 órán keresztül viszont nem lesz lehetőségem mosdóba menni, tehát nem megoldható a sűrű csere, de valahogy muszáj kibírnom. A hasam is szörnyen fáj, de azt kibírom, de nem akarok átázni, tehát valami házi praktikával segítsetek ki kérlek.



2016. szept. 6. 20:47
 1/3 anonim válasza:
Menj el nogyogyaszatra. Mindenkinel mas oka lehet az eros verzesnek. Mi baratnok megbeszeltuk. Egyikunknek a nogyogyasz felirt fogamzasgatlot azzal allitotta be az eros verzeset. Masik ismerosomnek gyogykaparas kellett mert neki a mehe verzett nem menstruatios verzese volt. Nekem ergam cseppet irt fel. Tehat szukseges a nogyogyaszati vizsgalat. Menj el egy maszek rendelobe ott idopontot kerj elotte es ott rogton meg is Oldjak a gondot es rogton adnak ra megfelelo kezelest
2016. szept. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Orvos! Nem normális ha nagyon erős!

Egy teljes labort is kérj a háziorvosodtól mert pajzsmirigy gond is okoz sokszor bőséges/sötét vérzést. Nekem az volt a baj.

2016. szept. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ilyen erős vérzés nem normális. Ezzel el kell menned dokihoz!
2016. szept. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!