Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek hány éves kortol...

Szerintetek hány éves kortol ajánlott borotválkozni?

Figyelt kérdés
Ti mikor kezdtétek?
2016. szept. 18. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:
11 évesen
2016. szept. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 gnoomage ***** válasza:
Amikor már zavaró neked, vagy úgy nézel ki mint aki 2 hete nem fürdött. Ez mindenkinél változó, én szőke vagyok, a "szakállam" is az, emellett nem is nőtt az arcomon durván így kb 15 évesen kezdtem.
2016. szept. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
18:55 fiu vagy?
2016. szept. 18. 18:56
 4/7 anonim válasza:
Akkor mikor elkezdez szőrösödni. Persze kislányokon is vannak ilyen nagyon puha kis piheszőrök (4 éves húgomon is...) de mikor elkezd az erősödni, feltűnővé, zavaróvá válni. Kinél előbb kinél később. Ha jól emlékszem nekem kb 10-11 évesen már kellett. (Anyám szerint nem, szóval titokban kellett :( úgy 5 évig... de nincs annál rosszabb mikor a szülők ilyet nem hoznak fel maguktól, vagy úgy hodzik elég havi egyszer. Én elképesztően rosszul éreztem magamat miatta)
2016. szept. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
1. Lány
2016. szept. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Lányom 7 éves. Nagyon zavarja a megerősödött lábszőrzete. Most fogjuk elkezdeni a szőrtelenítést. Nincs korhoz kötve.
2016. szept. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 gnoomage ***** válasza:

Igen, az vagyok, én balf$**sz random megnyitottam egy véletlen kérdést és nem néztem hogy nők egészsége xD


Sorry, az enyémet nézd úgy hogy nem is létezik ;)

2016. szept. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!