Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miert van igy? Tobbi lent.

Miert van igy? Tobbi lent.

Figyelt kérdés
Miert van az higy faj a hasam az ovulacios időszakban vagyok. Es a hüvely valadekom savasabb. Kissé viszket es kissé faj odalent.

2016. szept. 18. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert ez így természetes. Nem mindenki érzi,de peteéréskor fájhat,görcsölhet a has és a hüvelyváladék is felszaporodik. Nekem ilyenkor néhány órán keresztül még az is fájdalmat okoz,amikor megtörlöm a fenekem :)
2016. szept. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De nagyon rossz nem szokott ilyen lenni. A hasam is ugy gorcsol tenyleg mint ha meg lenne
2016. szept. 18. 19:53
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez akkor nem lehet terhesség jele igaz?
2016. szept. 18. 19:54
 4/5 anonim ***** válasza:
A terhességnek nem jele a görcsölés,kivéve akkor,ha valami probléma van vele,vetélés fenyeget.Ha csak most van ilyen panaszod,máskor még nem tapasztaltad,akkor elképzelhető,hogy van valamilyen fertőzés a hüvelyedben. Ha a váladék sűrű,akkor ez a viszketéssel együtt,akár erre is utalhat. A sűrű esetleg darabos, fehéres-sárgás színű folyás és viszketés gombás fertőzéstől lehet. Ha hígabb vagy csak nyálkás,akkor az ovulációtól.
2016. szept. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Koszonom hogy segítettél :)

Mar nem faj es nem viszket. Teljesen jól vagyok csak a mellem érzékeny.

2016. szept. 19. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!