Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miert faj a tampon kivétele?...

Miert faj a tampon kivétele? Tobbi lent!

Figyelt kérdés

Szoval hogy oke hogy akkor faj ha nem telik meg teljesen viszont nalam mar teljesen meg telik, tisztasagi beteten mar pecsetelo nyomot hagy ugy meg szok tellni, viszont mikor huzom ki rettentoen szur es faj!! Ha nyomom meg rosszab mert mint ha csak begorcsolne az egesz mehem! 2 eve tampont hasznalok, es parszor mar volt ilyen, de az elmult honapokban egyre tobbszor!

Valamint ugyan ez a helyzet szekeleskor is! Van hogy szinte "vissza kell fognom" mert olyan szinten szur par masodpercig hogy kibirhatatlan csak arra gondolok hogy par masodperc mulva el fog mulni! Hozza teszem ez csak menstruacio idejen van igy!


2016. máj. 17. 21:49
 1/3 A kérdező kommentje:
Egyebkent 18 vagyok, bar nem hiszem hogy a korom akar milyen befolyassal lenne ra :D csak kivancsi vagyok hogy masnak is elofordul-e ilyen vagy esetleg nem -e tudja mitol van?!
2016. máj. 17. 21:52
 2/3 anonim válasza:
Gondolom már nem vagy szűz:) esetleg kisebb tampon?
2016. máj. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem vagyok mar szuz!

Csak az elso ket nap van ez a problemam de akkor borzalmas ez az erzes! Es mivel elo ket nap rettentoen eros a verzesem muszaly super vagy super+ os tampont hasznalom igy is meg tellik 2-3 ora alatt! Akkor valoszinuleg a tampon merete miatt lehet ez? :/

2016. máj. 19. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!