Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A segitségeteket szeretném...

A segitségeteket szeretném kérni, sajnos most nem tudok orvoshoz menni. Mi okozhat szúró fájdalmat a jobb oldali hasi tájon? Folytatást lent.

Figyelt kérdés
A strandon összeszedtem egy gombás fertőzést, amivel már voltam orovsnál. Egy darabig elmúlt, de sajnos visszatért a folyás. Okozhatja petefészekgyul.a szúrást? Megjegyzem, hogy ritkán fordul elő ez a szúró érzés-több hónapja nem éreztem ilyet

2016. szept. 21. 12:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen vissza kéne menni az orvoshoz.
2016. szept. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen szeretnék elmenni az orvoshoz,de csak jövő hét után tudok elmenni.Addig sem szeretnék valamilyen betegség kreálni magamnak.Ezért kértem segitséget,hátha tud valaki válaszolni a kérdésemre.
2016. szept. 21. 13:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt így nem lehet tudni.
2016. szept. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért csak jövőhét után? Az még elég messze van és addig még ezerszer súlyosabb bajod is lehet...
2016. szept. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!